Visdārgāko siržu pavēlnieču horoskopa reitings

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +


6. vieta – Vēzis

Pirms sākt aplidot Vēžu jaunkundzi, jāsaprot, kādi ir nolūki. Ja ne pārāk nopietni, tad neko vairāk kā kādu puķīti viņa nepieņems. Sieviešu lepnums neļaus te visu ko pieņemt. Taču, ja nolūki ir nopietni, tad būs jāiemācās pelnīt, vai arī nē. Jebkurā gadījumā Vēzis liks to darīt.


5. vieta – Skorpions

Divi vārdi: ļoti dārgi. Aplidot Skorpionu jaunkundzi būs dārgi, jo viņas mīl naudu. Jāsaka, ka ar abpusēju mīlestību. Tā kā ieguldīt Skorpionā ir ļoti prātīgi, atgriezīsies dubultā. Bet neieguldīt ir gauži muļķīgi, jo viņa ņems savu, ja ne ar dāvanām, tad, piemēram, ar vīrieša smadzenēm.

4. vieta – Vērsis

Ar vēstījumu „svarīga ir uzmanība, ne dāvana” labāk šīm jaunkundzēm tuvumā nerādīties! Nevis tāpēc, ka ir ļoti mantkārīgas, bet kāda gan var būt uzmanība par dažiem centiem? Uzmanība ir tad, kad redzi noskumušo Vērsi un nopērc, piemēram, kleitu. Bet dāvana – tās ir dārglietas. Vienkārši, ne?

3. vieta – Svari

Svari ir pilnīgi nemantkārīgas būtnes. Nauda viņām neko nenozīmē, kaut apber ar banknotēm – nenovērtēs. Svaru jaunkundzes novērtē smalku uzmanību, kas izpaužas pareizās dāvanās. Bet pareizās dāvanas ir tās, ko nedāvina visiem, piemēram, antikvariāts. Bet jā, tas ir ļoti dārgi. Un kam gan citiem, ja ne Svariem tas interesēs?

2. vieta – Lauva

Lauvai nevajag visu vīrieša bagātību. Viņai vajag visu un vēl vienu, kuru vīrietis nopelnīs, kamēr Lauva ļaus būt ar sevi kopā. Tā kā būšana kopā ir investīcija nākotnē, ja, protams, patīk būt virtuālas naudas īpašniekam. Respektīvi – skatīties bankas kontā, jo tērēt naudu Lauva neļaus nevienam kā tikai sev.

1. vieta – Zivis

Vienkārši atdod viņai visu! Visu naudu, bagātības, roku un sirdi, ieskaitot savu dvēseli. Kā, domāji ar dimantiem pietiks? Ha-ha-ha!

1 2
Share.

About Author

Comments are closed.