Visdārgāko siržu pavēlnieču horoskopa reitings

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kad vīrietis saka „mana dārgā”, parasti to attiecina uz otro pusīti attiecībās. Bet dažreiz vārds „dārgā” nozīmē ļoti tiešu dārgumu finansiālā nozīmē. Un kāda ir vērtība katrai horoskopa zīmei, skaidro zvaigznes.


12. vieta – Strēlnieks

Apbrīnojami, bet fakts: Strēlnieku jaunkundzes nevar ciest skopus vīriešus, taču no vīrieša neko īpašu viņām nevajag. Ar dimantiem Strēlnieks nekļūs laimīgāks, arī ar ceļojumu uz Kanāriju salām, bet brauciens uz Everestu, tas jau jā! Un, jā, tas ir dārgāk kā Kanāriju salas. Bet taču teicām, ka Strēlnieku jaunkundzēm nepatīk skopums.


11. vieta – Ūdensvīrs

Ūdensvīram neko nevajag. Jo vērtīga ir nevis dāvana, bet uzmanība! Lai kārtīgi Ūdensvīram pievērstu uzmanību būs jāpatērējas, jo šīm jaunkundzēm patīk dažādas meistarklases un nodarbības. Un labāk visu reizē – gatavot, nodarboties ar jogu un iet uz šautuvi! Bet tas taču nieks, ne?

10. vieta – Mežāzis

Mežāžiem nevajag vīrieša naudu, jo pašām ir pietiekami, pat var būt vairāk kā vīrietim. Jo Mežāža jaunkundze ļoti prātīgi rīkojas ar naudu un necieš lielīties ar bagātību. Tā kā tērēties dārgakmeņiem nevajadzēs, bet iespaidīgs konta apmērs bankā būs vajadzīgs – ar izrakstu. Jo Mežāzis zina cenu naudai un cilvēkiem bez tās.

9. vieta – Jaunava

Iekarot Jaunavu var tikai ar vienu veidu: nekad nepārkāp ieviesto kārtību – dāvini katrā gadadienā, turpini to darīt, bet ja nedāvini, tad turpini tā. Nav tā, ka Jaunavai nepatiktu dāvanas, bet viņai nepatīk vīrieši, no kuriem nezini, ko gaidīt.

8. vieta – Auns

Aplidot Aunu jaunkundzes nav viegls darbs. Grūti ir nevis makam, bet gan prātam. Jo Auni vienmēr ir neapmierināti ar dāvanām. Lētās dāvanas ir pārāk lētas, bet dārgās ir pārāk dārgas, labāk naudā atdotu! Bet nekādā gadījumā nedrīkst dot naudu – nāksies trūkties ne pa jokam.

7. vieta – Dvīņi

Dvīņiem ir dzelžains princips: īsta lēdija nekad nepieņem ko vairāk par ziediem, šokolādi un varbūt laba vīna pudeli. Iemesls nav tas, ka visas Dvīņu jaunkundzes ir lēdijas, bet gan tas, ka viņas dzīvo pēc principa, „tu neesi neko man parādā, es tev”. Jāpagaida tikai brīdis, kad Dvīņi nolems, ka viss ir nopietni un tad jāsāk krāt. Nekad nevar zināt, no kā (vai kurienes) būs jāizpestī.

TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPĀ:

1 2
Share.

About Author

Comments are closed.