Vīrietis nedēļu izvēlējās apģērbu sievai! Lūk, kas sanāca!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Daudzām sievietēm skapis ir pilns ar apģērbu, taču “nav, ko vilkt mugurā”… Tajā pašā daiļajam dzimumam allaž ir svarīgi, lai viņu tērps patiktu arī mīļotajam vīrietim. Keitlina ar savu vīru Kolinu veica savdabīgu eksperimentu – sieviete ļāva savam vīram veselu nedēļu “ietērpt” viņu. Rezultāts ir interesants!


Pirmdiena

“Pirmdienas rītā es rūpīgi vēroju, kā Kolins pēta manu skapi un izvēlas man drēbes. Tā bija atbildīga diena. Man bija tikšanās ar biznesa partneriem, un man bija jāizskatās lieliski. Vairākkārt es gribēju atmest šo muļķīgo ideju, bet biju tik ziņkārīga, ka centos saglabāt mieru un gaidīju, kas notiks.

Manas bailes bija veltas! Protams, šis tērps nav piemērots biznesa pusdienām, taču, kā teica Kolins, “viss ir piesegts, neviens nelūrēs, un izskatās pavasarīgi!” Tomēr, ticiet man – lūrēja visi… Es šo tērpu nēsāju visu dienu, un esmu 100% droša, ka to uzvilkšu atkal! Turklāt saņēmu daudz komplimentu no kolēģiem.”

Otrdiena

“Otrajā dienā sāku skaidri saprast, ka manam vīram patīk košas krāsas. Un iedomājieties – es to pirms tam nezināju! Kā teica vīrs, todien bija gaidāms saulains laiks, tāpēc viņš gribēja, lai arī es izskatītos saulaina. Viņš atrada manu veco somu, ko vairs nevalkāju, jo baidījos izskatīties bērnišķīgi. Tomēr, kā izrādās, mans vīrs, līzinga kompānijas direktors, tiešām bija iemīļojis šo somu ar mājiņām. Kopš tā laika tas ir mans mīļākais aksesuārs!”

 

Trešdiena

“Šodien man un Kolinam ir kāzu jubileja, ko nolēmām nosvinēt ar romantiskām vakariņām. Tā kā mēs nevaram iet uz restorānu ar diviem maziem bērniem, nolēmām sarīkot romantisku vakaru mājās. Iepriekš nekad nebiju domājusi, ko šādās reizēs vilkt mugurā. Jau jau esam mājās, kāpēc būtu jāpucējas? Mans vīrs bija citās domās. Viņš man izvēlējās efektīgu melnu kleitiņu. Es jutos kā pirmajā randiņā!”

 

Ceturtdiena

“Atklāti sakot, sen nebiju vilkusi šo kleitu. Tā bija iegrūsta skapja dziļumā, un par to biju pat aizmirsusi. Man vienmēr šķita, ka šī kleita man ir par īsu, un ka krāsa īsti nepiestāv. Tomēr Kolins izvēlējās tieši šo kleitu, sakot, ka es tajā izskatos satriecoši. Šādā paskatā viņš mani aizsūtīja uz vecāku sapulci… Es jutos neveikli, tomēr vīra vārdi mani iedrošināja.”

 

Piektdiena

“Šodien mēs satikām manus vecākus. Ja man būtu pašai jāizvēlas, ko vilkt, būtu izvēlējusies jauku kleitu un kurpes. Tomēr Kolins nolēma, ka man nebūs ērti skraidīt pa māju pakaļ bērniem kleitā. Tāpēc viņš man izvēlējās šo tērpu. Godīgi sakot, es parasti šo kombinezonu velku, kad dodamies uz laukiem vai piknikā, taču tagad sapratu, ka to vajadzētu valkāt biežāk! Tas ir tiešām ērts, un kombinācijā ar kedām un cepuri izskatās stilīgi!”

 

Sestdiena

“Sestdienās ar ģimeni dodamies pastaigā. Kolins ļāva vaļu fantāzijai un jutās kā īsts stilists! Vai šis tērps ir saskaņots? Nē. Vai tajā jūtos laimīga? Noteikti jā!”

Svētdiena

“Mums svētdienai nebija nekādu plānu. Tomēr Kolins gribēja, lai jūtos eleganti un sievišķīgi, arī esot mājās. Man ir šī melnā kleita, ko es burtiski dievinu, taču reti kad izdodas to uzvilkt.”

“Mani pārsteidza, ar cik lielu atbildības sajūtu vīrs pievērsās šim uzdevumam. Viņš rūpīgi izvēlējās katru tērpu, un katru rītu, kad uzvilku mugurā viņa izvēlētās drēbes, es no laimes smaidīju!”

“Es sapratu ko svarīgu – nav jābaidās eksperimentēt! Nav jāgaida kāds īpašs notikums, lai uzvilktu vakarkleitu vai kedas ar T-kreklu. Ja tērpā jūties ērti un pārliecināti, ja vīrs uz tevi skatās ar apbrīnas pilnu skatienu, nevilcinies ne brīdi!”

Share.

About Author

Comments are closed.