Vīrietis dalās ar šausminošu pieredzi zobārstes kabinetā: divu (!) stundu laikā saurba visu muti!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Portālā sudzibas.lv kāds vīrietis dalās šausminošā pieredzē:

Atnācu pie šī “zobu ārsta” uz konsultāciju ar pilnīgi veseliem (salabotiem) zobiem, ļoti labā sāvoklī (ko varu apliecināt dokumentāli), ar nolūku padarīt tos baltākus. Visi priekšējie zobi dzīvi.


Konsultācijas laikā mani pārliecināja, ka vislabākais esot uzlikt visiem priekšējiem zobiem cirkonija kroņus, jo tas kalpošot ilgi, tas ir ātri un lēti utt, utt..
Palūdza izdarīt pirmo iemaksu. Tā, ka biju gatavojies iet tikai uz konsultāciju, tad līdzi bija tikai 100 eur, ar ko arī pietika.
No visiem dokumentiem man palūdza parakstīt tikai lapiņu par personas datu lietojumu.


Turpat uz vietas divu (!) stundu laikā saurba visu muti, 16, līdz tam veselus zobus. Salaida 5 Šprices ar narkozi.
Asinis gāja pa gaisu, nosmērēja drēbes, no urbju aparāta vidus tecēja ūdens tieši virsū pāri vēderam un biksēm, biju slapjš. Tajā brīdī biju šokā.
Tad „zobu ārste” atjēdzās, ka neesot kāda tur materiāla, un aizsūtīja cilvēku pakaļ to nopirkt. Tikmēr mani aizsūtīja rindā sēdēt un gaidīt!
Narkoze sāka izbeigties un visi 16 saurbtie zobi sāka stipri sāpēt.
Kad atveda „materiālus”, tad sašpricēja atkal visu muti no jauna. Nezinu cik jau vel narkozes tad salaida. Vismaz 2 es vel atceros.

Ielika ātri un pavirši šķībus pagaidu zobus, un pateica, ka tas esot pagaidām un 10 dienas jāpaciešas.
Kad 13. jūnijā ierados pielaikot “cirkonija” variantu samaksāju vel 100 eur jau ierodoties.
Kad man nourba nost pagaidu zobus un uzlika “cirkonija” variantu, – tas bija pilnīgi nelietojams, acīmredzami šķībs. Ļoti šķībs uz vienu pusi, ko varu apliecināt ar bildēm. Turklāt bijām runājuši, ka tie būs katrs zobs atsevišķi, nevis viena liela protēze!

Es kategoriski nepiekritu šādam šķībam variantam. Saurba visu muti velreiz uzlika citus pagaidu zobus, kuri vispār vairs neatbilst nekam.
Lai vai kā lūdzu lai uztaisa kaut cik tos lietojamus mani vienkārši ignorēja un izdzina ārā. Es tūlīt pat atgriezos, jo jutu, ka nevar vairs pat normāli parunāt.
Viens cits cilvēks pat savu rindas vietu ziedoja man, lai sataisa līdz galam, be kad rinda pienāca, viņa man pateica, ka neko netaisīs, jo tam neesot gatava pati, un lai atbraucu uz darba laika beigām.
Visu to var apliecināt arī cilvēki, kas sēdēja rindā.

Atbraucu, bet nekas netika izlabots. Šoreiz saplēsa vel vaigus un lūpas no iekšpuses, un ilgi dedzināja ar ultravioleto gaismu.
Man liekas tas aparāts neatbilst prasībām jo jūtami dedzināja pat caur narkozi!

Turklāt vairākas reizes ar ultravioleto gaismu nolaida pār acīm! Labi, ka tās bija aizvērtas, citādi varētu palikt akls!
Pat caur aizvērtām acīm tā ir ļoti spilgta gaisma! Vel tagad žilbst!

Šobrīd nevaru normāli ne paēst, ne parunāt.
Patreiz esmu vērsies citās klīnikās un citu klīniku ārsti šausmās saķēra galvu kas viss sadarīts.

Uzskatu, ka tas ir maskēts uzbrukums manai veselībai, jo tika izmantoti meli. Vēlāk, kad narkoze salaista, un visa mute saurbta, tad nekas cits neatliek, kā gaidīt kaut jebkādas šīs procedūŗas beigas. Esošais reazultāts ir drausmīgs. Esmu griezies citā klīnikā par ļoti ievērojamu summu steidzīgi labot šīs „zobu ārstes” sadarīto.

Raksta pilno versiju lasi ŠEIT.

Avots

 

Share.

About Author

Comments are closed.