VIDEO: rīdziniece pirms paša braukšanas eksāmena nonāk pamatīgās nepatikšanās

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kāda gados jauna rīdziniece nepilnu nedēļu pirms autovadītāja apliecības iegūšanas nonākusi pamatīgās nepatikšanās, ziņo TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Agnese vēlējusies izpalīdzēt iereibušam draugam pārdzīt viņa mašīnu VW Golf, bet neveikls manevrs atpakaļgaitā novedis pie ietriekšanās gadu vecā BMW X6

Skāde nav bijusi liela, tomēr Agnese apjukumā devusies uz tepat blakus esošajām mājām un nevienam nav ziņojusi.

Jau 15 minūtes vēlāk viņa pa logu noskatījusies, ka atbraukusi un notikuma vietā strādā policija. Sabijusies un lejā nav gājusi. Nedēļu vēlāk zvanu no likumsargiem saņēmis VW Golf īpašnieks un teikts, ka būs lēmums un sods.

Agnese pie stūres sēdās bez autovadītāja apliecības, jo eksāmens bija paredzēts nepilnu nedēļu vēlāk, marta beigās. Tāpat viņa pameta negadījuma vietu. Apdrošinātāju remonta tāme, kas nu jāapmaksā Agnesei, ir teju 1300 eiro, turklāt vēl 500 eiro sods viņai jāmaksā valsts budžetā.

Jaunā sieviete nepiekrīt tāmei, jo citi bojājumi (plaisas spārnā) jau esot bijušas, viņa radījusi vien skrāpējumu. Tā kā cietusi jauna automašīna, “Swedbank” un apdrošinātāju birojā tāmes apmērs neizbrīna. Agnese gan grasās šo lēmumu pārsūdzēt – plašāk skatieties sižetā!

Avots

 

Share.

About Author

Comments are closed.