Uzzini kāds matu griezums piestāv tavai sejas formai

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Bieži vien ir jāeksperimentē ar savu matu krāsu lai saprastu kāds tonis labāk piestāv, aizraujoties matu krāsām un griezuma maiņām ir ilgs process lai saprastu kā ir vislabāk. Ja šķiet, ka pienācis brīdis ierastajā izskatā ko pamainīt, tad aplūko kāds griezums un krāsa vislabāk piestāvētu tavam sejas tipam. Jo ne vienmēr tas, kas patīk, arī piestāv.

Veiksmīgs matu griezums var nomaskēt nevēlamās sejas īpašības, bet neveiksmīgs tieši otrādi – izcelt, tāpēc svarīgi izdarīt pareizo izvēli. Pirmais solis šajā virzienā ir noteikts, kāds īsti ir Tavs sejas tips. Var gadīties, ka tas perfekti neatbilst nevienam no konkrētajiem tipiem, tomēr tam noteikti būs kādas dominējošas iezīmes…

Ovālas formas seja

Ovālas formas sejas garums būs aptuveni pusotru reizi lielāks, nekā tās platums, pieres daļā platāka, nekā zoda daļa.

Ko izvēlēties? Ja tavas sejas forma ir ovāla, Tev piestāvēs gandrīz ikviens matu griezums. Protams, arī šīs sejas formas īpašniecēm jāatceras, ka būtiski ņemt vērā gan matu struktūru, gan sejas īpašības, kas katram tomēr ir nedaudz atšķirīgas.

Attēlu rezultāti vaicājumam “haircut for oval face”

Garenas formas seja

Garenas formas sejai raksturīga augsta pieres daļa, šaurs zods un vaigi.

Ko izvēlēties? Nederēs ļoti gari mati – tie seju padarīs vēl garenāku. Tomēr, ja Tev ir garenas formas seja un pat gari mati, ieveido tos viļņainus – arī tas var būt “knifiņš”, kā sejas garumu vizuāli samazināt. Ja seja ir garena, to sašaurināt palīdzēs ponija griezums. Šādas formas seja nereti tiek jaukta ar ovālu, taču galvenā atšķirība ir tā, ka garena, jeb ovāla sejas forma ir garāka un ar šaurāku vaigu daļu.

Attēlu rezultāti vaicājumam “hair oblong face”

Apaļas formas seja

Apaļas formas sejai raksturīgi apaļi vaigu kauli, kā arī šaura zoda un pieres daļa. Sejas platums un garums ir aptuveni līdzīgs.

Ko izvēlēties. ​Šādu sejas formu īpašniecēm tiek rekomendēts izvēlēties griezumu, kas seju vizuāli pagarinās. Ja izvēlēsies īsu matu griezumu, tas seju var padarīt vel apaļāku. Veiksmīga izvēle var būt asimetrisks griezums, kurā šķipsnu garumi būs dažādi. Ja matu celiņš tiek šķirts galvas vidū, lieliski izskatīsies mati, kuru garums sniedzas nedaudz pāri pleciem, dažādas šķipsnas atstājot zoda līnijas garumā. Labāk izvēlēties pakāpenisku griezumu, nekā pilnīgi taisni nogrieztus matus. Tāpat arī vislabāk derēs griezumi, kur dažās šķipsnas tiek atstātas īsākas – tuvāk sejai.

Saistīts attēls

Kantainas formas seja

Kantainas formas sejai raksturīga plata pieres un robusta žokļa daļa. Sejas garums un platums var būt vienāds
Ko izvēlēties? Ja Tev ir kantainas formas seja, labāk izvēle būs īss, nedaudz uz iekšpusi ielokots boba griezums, pakāpeniski griezumi, kā arī nedaudz viļņaini mati. Labi izskatīsies arī matu garums, kas sniedzas pāri pleciem.

Attēlu rezultāti vaicājumam “hairstyle square face”

Sirds formas seja

Šai sejas formai raksturīgs šaurs, nereti, spics žoklis, kā arī plata pieres daļa un vaigu kauli.
Ko izvēlēties? Lieliski derēs vidēja garuma boba griezums ar pakāpeniskām šķipsnām – tas radīs ilūziju par nedaudz platāku žokli. Savukārt ponija griezums, “nosegs” plato pieres daļu.

Attēlu rezultāti vaicājumam “hairstyle heart face”

Dimanta formas seja

Dimanta formas sejām raksturīgi augsti un plati vaigu kauli, šaura pieres un zoda līnija. Seja ir daudz garāka, nekā platāka.
Ko izvēlēties? ​Šādai sejas formai vienmēr piestāvēs saņemti mati, aste vai cope. Ja mati pārāk piekļauti sejai, tas var radīt iespaidu, ka seja ir vēl šaurāka, tādēļ lieliski izskatīsies frizūra, kurā vienā pusē matus atstāsi, brīvi krītam, bet otrajā – saspraudīsi vai aizliksi aiz auss

Attēlu rezultāti vaicājumam “hairstyle diamond face”

Share.

About Author

Comments are closed.