Usiks nevēlas Supersērijas finālu Krievijā, Briedis gatavs stāties vietā

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pasaules boksa Supersērijas fināla norises vieta un laiks joprojām nav zināms. Ukrainas boksa spīdeklis Oleksandrs Usiks nav gatavs boksēt Krievijā, cīnoties otra finālista Murata Gasijeva teritorijā. Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis tikmēr veicis spēcīgu publikāciju, paziņojot savu gatavību stāties ukraiņa vietā.

Sākotnēji tika plānots, ka Supersērijas fināls risināsies 11. maijā Saūda Arābijā, taču Usika traumas dēļ tas notiks vēlāk. “Marta beigās parastā darba situācijā Aleksandrs sajuta diskomfortu elkonī. Kad tas pārauga sāpēs, izlēmām vērsties pie ārsta. Tagad jau ar pārliecību varam teikt, ka operācija nebūs vajadzīga. Aleksandrs drīzumā atgriezīsies pie treniņiem,” informē Usika promouters un “K2 Promotion” vadītājs Aleksandrs Krasjuks.

Krievijas puse piedāvāja cīņu aizvadīt jūlija mēnesī Maskavā. “Pārpirkt šo cīņu viņi varbūt var, taču nevar piespiest Usiku boksēt tur. Neesam devuši savu piekrišanu cīņas aizvadīšanai Krievijā. Lai cīņa varētu notikt Maskavā, vajadzīga visu procesa dalībnieku piekrišana. Mēs tādu piekrišanu pilnīgi noteikti neesam devuši,” saka Aleksandrs Krasjuks.

“Supersērijas organizatori mums atsūtīja atsūtīja vēstuli, kur teikts, ka ir intriģējošs Krievijas piedāvājums aizvadīt finālu jūlija mēnesī Maskavā. Pirmkārt, eksistē sporta ministra pavēle par to ka, Ukrainas sportisti nedrīkst aizvadīt treniņus vai sacensības Krievijā. Otrkārt, Usiks ir dzimis Krimā, bet pēc zināmajiem notikumiem pārcēlās uz kontinentālo Ukrainu. Bez tam Supersērijas ietvaros Usiks jau ir boksējis pretinieka teritorijā – Berlīnē pret Marko Huku un Rīgā pret Mairi Briedi. Paskaidrojām, ka pretinieka teritorija mūs nebiedē, bet šajā situācijā nevaram pieņemt šādu piedāvājumu. Pēc tam organizatori nolēma, ka cīņa, visticamāk, nenotiks Maskavā. Tagad gaidām mača datuma un vietas paziņošanu,” atzīt Usika oficiālais pārstāvis.

Aleksandrs Usiks: “Visticamāk, būšu gatavs cīnīties jūnija beigās vai jūlija sākumā, taču cīņa noteikti nenotiks Krievijā. Protams, tā var būt Krievijā, bet tādā gadījumā bez Aleksandra Usika.”

Kā jau ziņots, Supersērijas pirmajā pusfinālā latvietis Mairis Briedis (23-1, 18KO) piekāpās ukrainim Oleksandram Usikam (14-0, 11KO), savukārt otrajā pusfinālā Krievijas pārstāvis Murats Gasijevs (26-0, 19KO) pārspēja kubieti Junieru Dortikosu (22-1, 21KO). Lielajā finālā līdz šim nezaudējušie Murats Gasijevs un Oleksandrs Usiks cīnīsies par turnīra galveno trofeju un pretendēs uz iespaidīgiem honorāriem. Ja kāds no finālistiem savainojuma vai citu iemeslu dēļ nebūs gatavs cīņai, tad vietu finālā ieņems rezervists Mairis Briedis. Ja viss ritēs kā plānots, tad latvietis ringā dosies pirms fināla jeb “undercard” duelī.

Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis tikmēr noformējis spēcīgu publikāciju instagramā: “Usik, nejūties labi? Bet es jūtos labi. Jūtos ļoti labi, lai aizvadītu finālu. Veseļojies ātrāk, bet, ja kas, rezerves bokseris ir gatavs!”
Piezīme: šeit latvietis izmanto Usika slaveno frāzi: “I’m feel. I’m very feel.”

Share.

About Author

Comments are closed.