Transformējiet aizvainojumu, lai tas nepārvēršas onkoloģiskā saslimšanā

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ja cilvēkam sākas vairogdziedzera problēmas, tad ir vērts sev pajautāt: “Vai es neesmu pārāk aizvainojies?” Un pat ilgstošu klepu var izraisīt apspiestas emocijas. Ilgstoši un veci apvainojumi ir bīstami, jo tie grauj ķermeni un atņem dzīvības spēkus. Aizvainojums ir viens no biežākājiem psihoemecionālajiem stāvokļiem, kas noved pie vēža saslimšanām. Kādu dienu apvainojums var vienkārši “eksplodēt”.

Tomēr zinot arī visu šo cilvēkiem no aizvainojuma nav tik vienkārši atbrīvoties. Visbiežāk šādi cilvēki pārāk ļaujas aizvainojuma jūtām. Tie ir cilvēki, kuri lielākoties nevēlas uzņemties atbildību par savu dzīvi un zemapziņā vēlas to uzlikt uz citu cilvēku pleciem. Sākotnēji šie cilvēki nonāk “nevainīga upura” lomā, bet citas personas uztver kā “noziedzīgas”. Ar šādu pieeju ikviens līdzsvars attiecībās sabrūk. Daži izmanto aizvainojumu kā ļoti labu un ērtu veidu, kā manipulēt ar citiem cilvēkiem. Bet viņi var manipulēt tikai ar tādiem cilvēkiem, kuri mēdz izjusties vainu vai aizvainojumu.

Bet mums ir jāsaprot, ka šis apvainojums pats par sevi neatrisinās mūsu problēmas, bet tikai atņems mūsu dzīvības spēkus un mūs morāli nogalinās.

Labākais veids, kā tikt galā ar dažādiem pārkāpumiem, ir pacietība, iecietība, spēja piedot un ignorēt citu cilvēku centienus pazemot vai apvainot. Mums jāapzinās, ka tieši mēs esam mūsu pašu jūtas un mūsu dzīves meistari.

Ho’oponopono ir senā Havajas problēmu risināšanas māksla

Lai pārveidotu noziedzīgus nodarījumus, es varu jums piedāvāt ļoti spēcīgu metodi šādu Ho’oponopono bloku izņemšanai. Ho’oponopono ir senā Havajas problēmu risināšanas māksla. Tulkojumā no havajiešu valodas vārds – Ho’oponopono nozīmē burtiski “labot kļūdu”, “darīt pareizi” vai, citiem vārdiem sakot, “pilnības radīšanu”. Šī metode ir pārsteidzoši vienkārša, tāpat kā viss taisnīgais mūsu pasaulē.

Šīs mākslas pamatā ir apziņa un izpratne par to, ka visa atbildība par mūsu dzīvi guļas uz mūsu pleciem. Arī, ja mūsu dzīvē ir nejauki cilvēki, kuri pieļauj kļūdas. Ārējā pasaule ir mūsu iekšējās pasaules projekcija. Lai mainītu kaut ko sev apkārt vispirms ir jāmainās pašam.

Pastāv četru veidu apgalvojumi:

  • “Man žēl”;
  • “Lūdzu, piedod man”;
  • “Paldies Tev”;
  • “Es Tevi mīlu.”

Šīs vienkāršās frāzes ir jāatkārto atkal un atkal, atsaucoties uz Dievu, Radītāju, Visumu vai arī citiem dievišķiem spēkiem, kam jūs ticat. Jebkurš no radītājiem izpaužas vienā enerģētiskā plūsmā.

Aiz katras no šīm četrām frāzēm ir dziļāka nozīme jeb jēga. Piemēram, ja stipri sastrīdējāties ar tuvu cilvēku skaļi sakiet:

  • Man žēl – ez zinu un vienlaikus nezinu, ka pats izraisu šo strīdu (tas veido izpratni par notiekošo).
  • Lūdzu, piedod man – par šo viegprātību un neizpratni par to, ko es daru (šī afirmācija atbrīvo no vainas sajūtas).
  • Paldies Tev  – tā ie dziedināšana un problēmas risināšana. Paldies par to, ka tas izgāja no manas zemapziņas. (Pēc šīs afirmācijas mēs negatīvo enerģiju aizvietojam pozitīvo.)
  • Es Tevi mīlu – atklāti un no visas sirds. (Šeit ir pilnīga mīlestības enerģija, miers un vispārēja harmonija ar Visumu, kas vērsta uz abiem.)

Havajiešu Hooponopono dziedināšanas metode palīdzēs atjaunot jūsu zemapziņu un izdzēst visus negatīvos notikumus. Problēmas parasti tiek atrisinātas pašas. Dziedināšana notiks pilnībā, ja šīs frāzes izrunāsiet un pārdomāsiet jēgpilni.

Un atcerieties – mūsu psihe ir iekārtota tā,  ka tā nebūtu spējīga funkcionēt bez iespaidiem. Mūsu negatīvās emocijas var būt veids, kā palielināt ķermeņa tonusu un bagātināt mūsu dzīvi ar notikumiem. Varbūt labāk ir atrast citu konstruktīvāku veidu, kā piedzīvot dzīves pilnību? Galu galā aktīva persona, kas ir iegremdējusies savos radošajos plānos nevēlas koncentrēt savu uzmanību uz sīkumiem.

 

1 2
Share.

About Author

Comments are closed.