Traģiskā avārija Krustpils pusē – atklājušās šokējošas detaļas!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jau vēstīts, ka 12.februārī sēšanās pie stūres pamatīgā alkohola reibumā beigusies ar traģēdiju uz Daugavpils šosejas Krustpils novadā, kur avārijā bojā gājuši trīs cilvēki – vīrietis spēka gados, viņa māte un mazā meitiņa, kurai tūdaļ būtu apritējuši trīs gadi.


34 gadus vecais dzērājšoferis ar Audi A4 avārijā ierāvis pretimbraucošo auto Mazda, kurā visi iet bojā. Dzērājšoferis izdzīvojis un stāsies tiesas priekšā, vēsta TV3 raidījums Bez Tabu.

Liktenīgajā dienā mazā meitenīte, kura bijusi apaukstējusies, vēsta pie ģimenes ārsta.

«Mazā Valērija nesen bija atbraukusi pie manis un mēs sarunājām, ka uz dzimšanas dienu 23.februārī es viņai cepšu kūku,” asarām acīs stāsta krustmāte. Traģēdijas rezultātā viņas māsa nu ir atraitne ar diviem maziem bērniem.

Dzērājšoferis no slimnīcas ir izrakstīts un gaida tiesu uz brīvām kājām. Bojāgājušo tuvinieki par šādu pavērsienu ir šokā.

Kāds šoferis, kurš apstājies neilgi pēc negadījuma, stāsta, ka palīdzējis no auto izcelt mazo meitenīti, kura vairs nav bijusi pie samaņas. Viņš sapratis, ka “Mazda” braukušie pieaugušie ir miruši. Atbrīvojis no drošības jostas “Audi” vadītāju, bijis jūtams alkohols. Mašīnā bijusi alus bundža, neko sakarīgu dzērājšoferis nav pratis pastāstīt – šoka stāvoklī un piedzēries.

Bez Tabu uzzinājis, ka konkrētais dzērājšoferis strādā par bārmeni populārā Rīgas izklaides vietā. Iespējams, pirms traģēdijas vairākas dienas pēc kārtas lietojis alkoholu. Liktenīgajā pirmdienā sēdies pie stūres, iespējams, uzreiz pēc uzdzīves. Arī viņam ir dzīvesbiedre un kopīgs mazs bērniņš, sieva gaidot otru atvasīti.

Share.

About Author

Comments are closed.