Traģēdija Krievijā: Vīrs stundām ilgi sita sievu, uzņēma attēlus, bet pēc tam dižojās draugiem par to, kā “kontrolē” savu sievieti!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vīrietim, kurš piekāva savu partneri, kura nonāca komā un vēlāk mira, un filmēja to, lai padižotos draugiem, draud cietumsods līdz pat 15 gadiem.

Maksims Gribanovs, 34, piekāva Anastasiju Ovsiannikovu viņu mājās, Ļebedjanas pilsētā, Krivijas rietumos, pēc tam, kad viņa pateica, ka vēlas šķirties.

Pēc tam, kad viņš stundām ilgi viņu sita, līdz meitenes ķermenis bija klāts vienos zilumos, viņš nofilmēja paveikto, lai dižotos draugiem, ka spēj “kontrolēt savu sievieti.”

Šokējošajos attēlos ir redzama sieviete sēžot uz dīvāna ar šaušalīgām traumām, kas klāj visu viņas ķermeni.

Viņai izdevās izaukst ātro neatliekamo palīdzību, 28 gadus jaunā sieviete tika nogādāda slimnīcā ar spēcīgiem zilumiem, iekšējo asiņošanu un lauztiem kauliem.

Viņa iekrita komā un nomira 6 dienas vēlāk.

Saskaņā ar ģimeni un draugiem, meitene jau ilgi cieta no vīrieša vardarbības, viņa centās saņemties drosmi, lai šķirtos no Girbanova, jo bija satikusi kādu citu. Viņa teica, ka viņai bija bail to darīt, jo viņa uztraucās par to, ko viņš varētu izdarīt.

Maksims bija licis meitenei pamest darbu pilsētas domē, kā arī draudējis viņas tēvam un brālim, ja kāds no viņiem ziņotu vai mēģinātu apturēt no meitenes sišanas.

Avots: feins.lv

Share.

About Author

Comments are closed.