TOP 3 dabīgi hormonālie dzērieni, kuri jāiemīl sievietēm pēc 40

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
1. Piens ar kurkumu

Ne bez iemesla šo dzērienu dēvē par zelta pienu dēļ tā pozitīvajām īpašībām. Hormonālā fona uzlabošana ir saistāma ar dažādu vīrusa infekciju novēršanu, imunitātes stiprināšanu, neirozes mazināšanos un miega normalizēšanos.

Turklāt tikai viena glāze šī dzēriena rada mieru. Ieteicams dzert vienu glāzi pirms miega. Uzkarsējiet 200 ml piena un pievienojiet pustējkaroti kurkuma.

молоко с куркумой

2. Ūdens ar citronu

Par ūdens un citrona kombināciju mēs patiesībā zinām pārāk maz. Galvenokārt, tāpēc, ka lielākajai daļai siviešu šis dzēriens asociējas ar vielmaiņu, tomēr tā nav vienīgā dzēriena pozitīvā īpašība.

Tauku zudums ir process, kas nenotiek bez hormonu iejaukšanās. Un citronūdens ir lielisks palīgs endokrīnās sistēmas iekustināšanai.

Puscitronu iespiediet verdošā ūdenī, pagaidiet trīs minūtes un gatavs! Labāk to lietot no rīta pirms brokastīm, lai pamodinātu gremošanas sistēmu.

вода с лимоном

3. Aveņu lapu tēja

Avene ir sieviešu oga un tās lapas ir īpašs spēka avots sievietes ķermenim. Ja lietosiet šo tēju vairākas reizes dienā, tad endokrīnā sistēma visai ātri atgriezīsies normālā stāvoklī. Šī tēja ir īpaši vēlama sievietēm, kuras gatavojas dzemdībām, jo tā palīdz mīkstināt dzemdes kaklu.

Tāpat aveņu lapu tēja palīdz normalizēt menstruālo ciklu. Lai pagatvotu tēju, aplejiet ēdamkaroti kaltētu aveņu lapu ar 200 ml verdoša ūdens un ļaujiet 15 minūtes ievilkties.

полезые напитки

Šos dzērienus ir vēlams lietot katru dienu un jūs pamanīsiet kā normalizējas Jūsu menstruālais cikls, kā arī ievērojami atvieglosies menopauzes laiks. No reproduktīvās sistēmas savukārt ir atkarīgs mūsu skaistums un veselība!

1 2
Share.

About Author

Comments are closed.