Šūmahera sieva nākusi klajā ar jaunākajām ziņām : “Tagad viss izskatās pavisam savādāk…”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mihaela Šumahera bijušais Formula 1 kolēģis Maikls Bartels ir atklājis sacīkšu leģendas veselību un atklājis, ka viņam joprojām ir “cerība” uz viņa atveseļošanos. Viņa ģimene un draugi sargā Mihaela Šumahera veselību.

F1 ikonas Mihaela Šumahera veselību cieši sargāja ģimene un draugi, jo viņš cieta smadzeņu traumu 2013. gada decembrī un pēc slēpošanas negadījuma tika ievietots izraisītā komā. Kopš tā laika viņš lēni atveseļojās, un F1 leģendas faktiskais stāvoklis citiem reti tika komentēts.

Bet šodien Bartels atklāja, ka viņam joprojām ir “cerība”, ka viņa draugs atgūsies. Viņš teica: “Vēl joprojām ir ļoti traģiska lieta, un es ceru un vēlos, lai kādu dienu mēs dzirdētu ziņas, ka viņam ir daudz labāka sajūta, ka mēs atkal varēsim viņu redzēt sabiedrībā.

“Es domāju, ka tas ir katra autosporta fanu vēlme, it īpaši Vācijā.” “Kad es domāju par to, ko viņš ir paveicis saistībā ar šo konkrēto sportu Vācijā, man ir zosāda.”

Mr. Bartela komentāri ir pēc tam, kad Šumahera ģimene izdeva emocionālu paziņojumu, kurā izskaidrota viņu privātuma nepieciešamība.

TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPĀ:

1 2
Share.

About Author

Comments are closed.