Sens japāņu paņēmiens kā attīrīt organismu no toksīniem un kaitīgām baktērijām

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ikdienā kopā ar ēdienu, dzērieniem, piesārņoto gaisu mūsu organismos nonāk toksīni. Uzkrājoties tie var izraisīt dažādas nepatīkamas slimības. Tāpēc mūsdienās par nepieciešamo detoksikāciju runā daudzi ārsti un dietologi. Noteikti ir dzirdēts par detoksikācijas kursiem, kas, protams, ir labi, taču nav viegli izturēt diennakti tikai dzerot svaigi spiestās sulas. Turklāt kādēļ jāmokās, ja gudrie japāņi jau sen dalās ar brīnišķīgiem veidiem kā attīrīt organismu no sārņiem un toksīniem ar vienkāršām kāju vanniņām! Šeit ir viena no elementārākajām tehnikām, kurām nepieciešams tikai dažas lietas, kas ir katrai mājās.

способы очищения организма

Attīrām organismu no toksīniem

Очищение организма
Vajadzēs

  • 1 glāze ūdeņraža peroksīda
  • 1 ēdamkarote ingvera pulvera

Kā veikt detoksikāciju
Iepildiet lielu bļodu ar karstu ūdeni, ielejiet ūdeņraža peroksīdu un pievienojiet ingvera pulveri. Mērcējiet kājas 30 minūtes. Šī procedūra palīdzēs atjaunot šūnas, bojātus audus un attīrīs organismu no kaitīgām baktērijām un toksiskām vielām.

Kā saprast, ka detoksikācija nepalīdzēs?

Ieklausieties sevī un savā pašsajūtā. Ārsti rekomendē attīrīt organismu, ja pacienti sūdzas par hronisku nogurumu, ādas kairinājumu, lokiem zem acīm, uzpūšanos, menstruācijas cikla traucējumus un prāta aptumsumus.

детоксикация организма

Protams, ka ir vērts pievērst uzmanību tam, kāds ir dzīves veids. Centieties nelietot alkoholu, atteikties no cigaretēm, samazināt līdz minimumam uzturā cukuru un taukus saturošus produktus. Jāmēģina neiekļūt stresa situācijās un neuztraukties par niekiem. Nevajag aizmirst, ka organismu norūda arī fiziskas nodarbības un aktīvs dzīves veids.

Share.

About Author

Comments are closed.