112

Šausmas Iļģuciemā! Skolas diskotēka beidzas dramatiski – vairākus pusaudžus dur ar nazi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Piektdienas, 6. aprīļa, vakarā Iļģuciemā noticis konflikts, kurā kāds vīrietis ar lielu nazi ievainojis trīs pusaudžus.


Ziņas par šo notikumu gan ir pretrunīgas – izskan gan versija, ka konflikts sācies pie skolas, gan versija, ka ārpus skolas teritorijas, atsaucoties uz LTV7, ziņo rus.lsm.lv.

Kāds aculiecinieks LTV7 pastāstījis, ka konflikts sācies laikā, kad Rīgas 71.vidusskolā notikusi diskotēka. Skolā ieradies kāda skolnieka tēvs. Paziņojis apsargam, ka viņam ir pistole, vīrietis prasīja viņu ielaist skolā. Apsargs atteicās.

«Uzzinot par draudiem, kāda pusaudžu kompānija devusies līdzi vīrietim, kad viņš gājis prom no skolas, lai it kā uzzinātu viņa motīvus ieiet diskotēkā. Viņi sekoja tam līdz kādai septiņu stāvu ēkai, kur sākusies konflikta otrā daļa. Vīrietis tajā ar nazi vienu pusaudzi ievainojis rokā, otru – plecā, trešo – kājā.

Skolas direktors Andrejs Rižikovs sākumā notikušo nenoliedza, taču atteicās teikt ko vairāk.

Jau vēlāk Rižikovs LTV7 sacīja, ka arī pirmā konflikta daļa notika nevis vīrietim cenšoties iekļūt skolā, bet gan ārpus mācību iestādes teritorijas.

«Todien skolā notika “Talantu šovs”, un pēc tam bija diskotēka. Bijušajam 71.skolas audzēknim radās konflikts ar vienaudžiem, un viņš piezvanīja tēvam. Kā man sacīja dežuranti, pirmā saķeršanās notika nevis skolā, bet gan pie tās. Skolēna tēvs necentās iekļūt skolā. Pēc tam tika izsaukta policija tālāku apstākļu noskaidrošanai,” stāsta Rižikovs.

Pēc tam trīs pusaudži sekoja vīrietim, kas noslēdzas ar konflikta otro daļu pie kādas mājas un pusaudžu ievainošanu.

Valsts policija norāda, ka patlaban par šo gadījumu norit tā saucamā resoriskā pārbaude. Proti, tiek pārbaudīti pierādījumi un fakti, kas apliecinātu noziegumu.

Share.

About Author

Comments are closed.