Šajā dzīvoklī neviens nebija iegājis 4 gadus! Redzētais šokēja pat glābējus!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Patiešām smags un negaidīts skats pavērās glābējiem netālu no Jekaterinburgas, kur kādā no daudzdzīvokļu mājām, tika uzlauztas kāda dzīvokļa durvis.
Kad glābēji un policisti izlauza durvis, viņiem pavērās briesmīgs skats – gultā mirusi gulēja dzīvokļa saimniece, bet viņas ķermenis bija pārvērties par mūmiju!

Mirusī pensionāre Ludmila Nikoļaevna Korotajeva bija dzimusi 1945. gadā. Kaimiņa zināja stāstīt, ka reiz viņa strādājusi par skolotāju. Sieviete bija ļoti klusa un ar kaimiņiem gandrīz nemaz nesarunājās, tāpēc arī neviens nepamanīja viņas aiziešanu mūžībā…

Ludmla nomira jau 2012. gadā. Tomēr nezināma iemesla dēļ sievietes ķermenis nesadalījās, bet mumifiscējās tā, ka neviens no mājas iemītniekiem nesajuta līķa trūdēšanas savdabīgo aromātu.

Šobrīd sievietes ķermenim tiek veiktas ekspertīzes.

Kristīgajā pasaulē ir uzskats, ka dziļa reliģiskā nostāja un skaidrs, tīrs prāts ir iemesls ķermeņa nesatrūdēšanai. Tieši tādēļ daudzās baznīcās iespējams redzēt šādus cilvēkus, kas mūžībā jau aizgājuši sen, bet ķermenis ir mumifiscējies.

Zinātnieki gan ir daudz skeptiskāki šajā jautājumā. Viņi uzskata, ka mūmijas rodas attiecīgās temperatūras, vides un cilvēka dzīvesveida ietekmē.

Lai kā arī būtu, Ludmilas kaimiņi sajutās bezgala savādi, tik tuvu piedzīvojot tik savdabīgus notikumus… Varbūt ir pienācis laiks iepazīties ar saviem kaimiņiem?

Share.

About Author

Comments are closed.