Šāds skats paveras pie ELVI Rīgā! Vai tiešām šo maizi nevarēja atdot tiem, kam tā ir vajadzīga?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kāds nesaprotams skats paveras Rīgā, pie kādā tirdzniecība veikala ar nosaukumu ELVI. No veikala atrašanās vietās līdz šai miskastei, kas redzama titulbildē un rakstā atrodamajā foto, ir vien 35 metri. Nav gan īsti skaidrs vai notikušais ir veikala roku darbs vai tomēr to izdarījusi kāda privātpersona, tomēr skaidrs ir viens – šāda rīcība ir vienkārši nesaprotama…


Kāda sieviete vietnē Facebook ir dalījusies ar foto, kas šokējis simtiem cilvēkus – izejot ārā no veikala, viņa paskatījusies un ieraudzījusi tikko pieminēto miskasti. Tur viņa ieraudzījusi aptuveni 30 maizes klaipus – izņemtus ārā no iepakojuma un vienkārši izsviestus atkritumu tvertnēs.

Foto ir uzņemts marta beigās un nevienam īsti nav skaidrs kāpēc kāds tā ir rīkojies. Nevienam nav noslēpums, ka Latvijā nav fantastiska materiālā situācija un šo maizīti varēja noziedot tiem, kam tā ir visvairāk vajadzīga.
Veikals pie kura uzņemta šī bilde netiek atklāts – vienīgi zināms, ka tas ir ELVI un Rīgā – atrašanās vieta un vairāk informācijas netiek sniegta. Šī bilde sociālajos tīklos ir izraisījusi ļoti lielu neizpratni un šoku, jo kurš tā varētu rīkoties un miskastē izmest maizi? Turklāt, tik daudz… Ir taču simtiem cilvēku, kas to labprāt apēstu… Reizēm cilvēkus vienkārši nevar saprast, ne tā?


Tik daudz maizes, vienkārši izmestas miskastē. Vai tiešām to nevarēja atdot tiem, kam to vajag visvairāk? Tiešām nesaprotami. Un ko par to domā Tu?

Ja, Tu domā, ka maizi varēja atdot trūcīgajiem, tad dalies ar rakstu!

Avots

 

Share.

About Author

Comments are closed.