Rimi apmeklētājs – vai 5 gadus vecam bērnam veikalā jāmaksā par labierīcībām?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Portālā sudzibas.lv kāds ir dalījies ar savu pieredzi:

Brīvdienās biju aizbraucis uz Salaspili un nodomāju ar bērniem iepirkties Rimi veikalā. Ieejot veikalā bērniem savajadzējās uz tualeti. Kad apvaicājos Rimi informācijas centrā, kur ir tualetes, tika norādīts, ka tās atrodas veikala tālākajā galā. Aizejot uz norādīto vietu, konstatēju, ka tualeti var izmantot tikai par naudu.

Rodas jautājums. Ko darīt 5 gadus vecam bērnam iepērkoties Rimi veikalā, ja viņam pēkšņi sagribas uz tualeti.

Cik man ir zināms, tad Latvijas normatīvā bāze vēl neļauj bērniem līdz padsmit gadiem tikt nodarbinātiem, lai nopelnītu naudu. Tad ko bērnam darīt, ja viņam līdzi nav naudas un viņam pat valsts likumdošana aizliedz strādāt?

Protams pēc ilgām pārrunām ar Rimi darbiniekiem un zākājošo apsargu bērnam tika ļauts izmantot labierīces, bet attieksme bija tāda, ka es tagad esmu Rimi “parādā” trīsszvaigžņu ordeni par to, ka viņi atļāva izmantot savas komercdarbības telpas bez maksas.

Katrā ziņā kauns par Rimi un viņu attieksmi pret sabiedrību, kurai netiek nodrošināta bezmaksas piekļuve labierīcībām. Laikam Rimi bizness nevedas tik labi, ka jāsāk piepelnīties ar tualetes pakalpojumu sniegšanu.

Katrā ziņā es turpmāk mēģināsu izvairīties no Rimi apmeklējuma un arī iesaku visiem pārējiem sabiedrības loceķļiem atturēties atbalstīt šādas Rimi aktivitātes un doties uz kādu citu pārtikas veikalu

Avots

 

Share.

About Author

Comments are closed.