Problēmas, kuras iespējams atrisināt ar aktivētās ogles palīdzību! Šis jāzina ikvienam!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Priekšlaicīgas novecošanās profilaktiķis
Aktivētā ogle spēj padarīt jūs vizuāli jaunākus ne tikai tādēļ, ka sniedz jūsu ādai, matiem un zobiem fantastisku izskatu. Ir pierādīts, ka regulāra aktivētās ogles lietošana uzturā palīdz izvadīt no organisma toksīnus un šlakvielas, kas ir ļoti kaitīgas cilvēka ķermenim, iznīcinot šūnas un paātrinot novecošanās ātrumus.

Nav brīnums, kādēļ Gvineta Paltrova tik ļoti mīl runāt par aktivēto ogli.

Paģiru profilaktiķis
Brīvdienās mazliet pāršāvāt pār strīpu ar grādīgajiem dzērieniem? Šķiet, ka katrs no mums zina, kādas sajūtas rodas smagu paģiru dēļ. Taču nākošreiz, pirms grasīsieties dzert, iedzeriet aktivēto ogli, jo tādā veidā jūs pasargāsiet savu organismu no nākošās dienas sliktās dūšas, galvassāpēm un paģiru radītā noguruma.

Lai gan ogle nav savienojama kopā ar alkoholu, tā tik un tā palīdzēs jums nākamajā dienā pēc lielā dzerstiņa pamosties svaigam, mundram un dzīvīgam!

Gremošanas trakta attīrītājs
Augļos un dārzeņos esošie pesticīdi, gaļā esošie augšanas hormoni, ķīmija dzeramajā ūdenī – mēs pašlaik dzīvojam pat ļoti toksiskos apstākļos.

Līdzko visas šīs riebeklības uzkrājas gremošanas traktā, jūs jūtaties pavisam slikti un novārguši. Lai jūsu organisms un gremošanas trakts būtu vesels, nepieciešams nemitīgi attīrīt savu gremošanas traktu. To var izdarīt tieši ar aktivēto ogli.

Jums noderēja mūsu raksts? Tad noteikti dalieties arī ar citiem lasītajiem!

Avots: abiem.lv

1 2
Share.

About Author

Comments are closed.