Problēmas, kuras iespējams atrisināt ar aktivētās ogles palīdzību! Šis jāzina ikvienam!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Līdzeklis cīņā pret meteorismu un vēdera pūšanos
Ikviens no mums zina, kas ir gāzes vēderā. Cilvēks 24 stundu laikā izjūt vēdera pūšanos vidēji 14 reizes – tā ir pavisam normāla parādība. Taču, ja jūs moka meteorisms un sāpīga vēdera pūšanās, tad aktivētā ogle būs tas, kas jums ir vajadzīgs. Pētījumi ir pierādījuši, ka aktivētās ogles lietošana pirms ēdienreizes spēj ievērojami samazināt vēdera pūšanos pēc maltītes.

Samazināt holesterīna līmeni
Augsts holesterīna līmenis divtik palielina iespēju saslimt ar sirds un asinsvadu slimībām. Kādā pētījumā tika pierādīts, ka tie cilvēki, kas mēneša garumā katru dienu uzņēma uzturā ap 8 g aktivētās ogles, spēja samazināt kaitīgā holesterīna daudzumu asinīs pat par 41%, bet labais holesterīns palielinājās pat par 8%. Un nekādu blakusparādību!

Uztur veselas nieres
Katru dienu jūsu nieres attīra pa 115 – 140 litriem asiņu, gala rezultātā saražo 1 – 2 litrus urīna, kas sastāv no atkritumiem un liekā šķidruma.

Kopā ar aknām nieres spēj nodrošināt vislabāko dabā zināmo attīrīšanas sistēmu. Diemžēl cukurs, sāls, dzīvnieku izcelsmes olbaltumvielas, tauki un konservanti var novest pie slimībām un nieru mazspējas. Tā kā aktivētā ogle izvada urīnu un citus urīnvielas toksīnus, tā spēj nodrošināt labu nieru veselību.

Ātrs palīgs cīņā pret saindēšanos ar ēdienu
Saindēšanās ar pārtiku ir ļoti izplatīta parādība. ASV vien gada laikā parasti tiek fiksēti ap 48 miljoni šādu gadījumu. Viens no veidiem, kā pasargāt sevi no vemšanas, sliktas dūšas, caurejas un sāpēm vēderā – aktivētās ogles lietošana pirmo simptomu gadījumā.

Aktivētā ogle tiek rekomendēta pārtikas saindēšanās gadījumos, jo tā spēj ļoti ātri neitralizēt toksīnus.

Maigas un mīkstas ādas noslēpums
Netīrumi un tauki mēdz aiztaisīt ciet sejas ādas poras, kā rezultātā tiek bojāts mūsu ārējais izskats. Liela daļa sejas tīrīšanas līdzekļu satur ļoti agresīvas ķīmiskas vielas.

Aktivētā ogle, līdzīgi kā magnijs, spēj no porām izvilkt netīrumus un taukus, padarot ādu tīru un maigu.

Skaisti un apjomīgi mati
Tie paši toksīni, netīrumi un tauki, kas padara mūsu ādu netīru, bojā arī matus, sniedzot tiem nepatīkamu, netīru matu izskatu. Aktivētā ogle spēj attīrīt matu folikulus, sniedzot matiem spīdumu un zīdainu sajūtu

Atšķirībā no šampūniem, kuru sastāvā ir vienas ķīmiskās vielas, aktivētā ogle ir 100% dabīgs produkts un ekoloģiski tīrs produkts.

Zobu balināšana
Gribat iegūt Holivudas cienīgu smaidu, turklāt netērējot ārkārtīgi daudz naudas? Jums atliks vien apbērt zobu birsti ar aktivēto ogli un ar to 2 – 3 reizes nedēļā izmazgāt zobus. Aktivētā ogle attīra zobu emalju, palīdzot zobiem kļūt daudz gaišākiem.

Patīkams mutes dobuma aromāts
Jums sāk palikt neomulīgi no nepatīkamā mutes dobuma aromāta? Aktivētā ogle nāks palīgā arī šajā gadījumā. Tas ir ne tikai patīkams atsvaidzinošs līdzeklis, bet arī veids, kā nodrošināt mutes dobuma skābas un sārmainas vides līdzsvaru. Tādā veidā jūs pasargājat savus zobus un smaganas no baktērijām un citām slimībām.

Izmazgājiet zobus ar aktivēto ogli (nesatraucieties, aktivētai oglei nav garšas) un neapmulstiet no melnās krāsas – tā pazūd pēc tam bez jebkādām pazīmēm!

Turpinājumu lasi nākamajā lapā!

1 2
Share.

About Author

Comments are closed.