112

Prātam neaptverami: Aukstumā mežā viens pats atstāts piecus gadus vecs puisītis

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

27. februārī plkst. 12 Ventspils pilsētas pašvaldības policijā saņemts izsaukums no kādas personas par to, ka Pārventas meža parkā mazs bērns sauc pēc palīdzības un viņš varējis paskaidrot, ka bijis pastaigā kopā ar citiem bērniem un skolotāju, taču nemāk paskaidrot, kur palikuši pārējie.

Pašvaldības policija nekavējoties ieradās notikuma vietā, noskaidroja zēna vārdu, vecumu – 5 gadi, uzņēma patruļekipāžā un uzsāka Pārventas meža parka apsekošanu, lai bērns, iespējams, atpazītu savējos, pēc tam tika apbraukāti visi Pārventas bērnudārzi, jo zēns stāstīja, ka ir no bērnudārza.

Tā kā nevienu bērnudārzu kā savējo zēns neatpazina, policijas inspektori, izanalizējot situāciju, pieļāva iespēju, ka zēns, iespējams, ir no krīzes centra ģimenēm ar bērniem “Paspārne”. Šī versija tika nekavējoties pārbaudīta un aizdomas apstiprinājās. Puisītis veiksmīgi tika nogādāts “Paspārnē”.

Ventspils pilsētas pašvaldības policijā izsaka pateicību sievietei, kura nepagāja garām bērnam, kas sauca pēc palīdzības un sniedza viņam tik nepieciešamo palīdzību, tūlīt izsaucot Ventspils pilsētas pašvaldības policiju.

 

Avots

Share.

About Author

Comments are closed.