No sirds lūdzam visus līdzcilvēkus palīdzēt 6 gadīgajam Kristapam

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kristapiņa mamma lūdz palīdzību:

“No sirds lūdzam visus līdzcilvēkus palīdzēt 6 gadīgajam Kristapam.Lai atmaksātu rehabilitācijas rēķinu kurš būs no 23.aprīļa līdz 5. maijam trūkst 2346EUR( Rehabilitācijas kursa kopējās izmaksas ir 4098.12 EUR).Ja nevarat palīdzēt finansiāli lūdzu dalamies ar ziņu! Kristaps ģimenē ir otrais bērns. Viņa diagnoze ir BCT spastiska tetraperēze,simtomātiska epilepsija.Epilepsijas lēkmes Kristapam vairs nav..Šobrīd Kristapiņam ir 6 gadi.Mazais Kristaps dzīvo Talsu novadā.Kristaps apmeklē speciālo bērnudārzu “Kastanītis Talsos.Kristapam grūtības sagādā vāji attīstītā sīkā roku motorika, līdz ar to visi darbiņi ar rokām neveicas.Kristapiņš vēlas runāt,bet nespēj.

Ja Kristaps iemācītos runāt atrisinātos daudzas problēmas viņš varētu pateikt savas vēlmes, kā arī staigāšana atvieglotu viņa dzīvi varētu iet un izzināt pasauli, rotaļāties kopā ar lielo brāli..Šobrīd tas notiek ar sejas vaibstiem cenšamies viņu izprast Ārpus bērnudārza Kristaps apmeklē ergoterapeitu,reitterapiju,fizioterapiju,masāžas.Kristaps jau vairākkārt ar ziedotāju palīdzību ir izgājis rehabilitācijas kursus Slovākijā Adeli centrā un delfīnterapiju Minskā.Pēc rehabilitācijas kursiem ir uzlabojumi Kristapa veselības stāvoklī.Kristapam ir mazinājies muskuļu tonuss. Palielinājies muskuļu spēks.Kristaps ir kļuvis dzīvespriecīgāks, emocionālāks, labāk noturas dažādās pozīcijās.

Ir attīstījusies sapratne. Lai Kristapiņš turpinātu atveseļoties un turpinātu attīstīties ir nepieciešami rehabilitācijas kursi.

Ja varat palīdzēt ziedojat

Inga Lazdāne

SWEDBANK LV98HABA0551023851620

SEB LV16UNLA0050009241171

CITADELE LV06PARX0006057090001

Maksājuma mērķis : Kristapa ārstniecībai 2018 gadā

Pateicamies Engures vidusskolai, kas arī šogad labdarības tirdziņā iegūtos līdzekļus ziedoja Kristapam! Paldies visiem kas atbalstīja Kristapiņu 2017 gadā un atbalsta arī šogad!”

Share.

About Author

Comments are closed.