112

Mīklainos apstākļos Anglijā pazudusi 31 gadus vecā Diāna

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

31 gadu vecā Diana Gaura no Latvijas ir pazudusi Anglijā. Jau 8. mēnesi neatbild uz telefona zvaniem, vēstules atgriežas atpakaļ.

Uzmanību! 31 gadu vecā Diāna Gaura, Latvijas pilsone, kas jau 15 gadus strādā Lielbritānijā,iespējams ir pazudusi neskaidros apstākļos. Bezvests.lv pēc palīdzībad vērsās jaunās sievietes māte,kura dzīvo Rīgā. Viņa pastāstīja, ka nu jau 8 mēnešus, kopš Ziemassvētkiem, kad nosūtīja viņai apsveikuma kartiņu uz Old Vesmana Amblesi, par viņu vairs nav nekādu ziņu. Atklātne līdz adresātam nav nonākusi- atgriezās atpakaļ. Nav arī atbildes uz telefona zvaniem un īsziņām, bet visas vēstules atgriežas atpakaļ uz Rīgu.
Kādu brīdi Diāna strādāja kafejnīcā. “Ja no sākuma Diāna uz Latviju brauca regulāri, tad tagad nav rādījusies, pat neatbrauca uz tēva bērēm, par kurām viņai paziņojām”,stāsta jaunās sievietes māte. Viņa ir uztraukusies un nezina ko domāt.
Iespējams kāds no tautiešiem, kas strādā Lielbritānijā, ir redzējis Diānu vai ir strādājis kopā ar viņu. Tuvinieki ļoti gaida jebkādas ziņas par viņu.
PAZĪMES: Augums 165-17 cm, normālas miesasbūves, mati gaiši, īss griezums (tā domā māte), pelēkas acis. Nekādu īpašu pazīmju nav.
Avots: bezvests.lv
Share.

About Author

Comments are closed.