Liels vēders – apģērbs, kas to noslēps

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ir dažādas korekcijas tehnikas, kas tēmētas uz to, lai izceltu mūsu labumus un noslēptu mūsu nepilnības. Kādā reizē stiliste veica aptauju, kurā jautāja, ko figūrā viņas klientes uzskata par savu vājo vietu. Pirmajā vietā pārliecinoši bija tieši vēders. Arī starp paziņām un draudzenēm vienmēr visvairāk norādīts tieši tas, vai ne? Galvenais ir neaiziet galējībās ar dietām un fiziskām nodarbēm – to trūkuma vai pārdaudzības dēļ. Tādēļ, kamēr esam ceļā uz savu ideālo ķermeni, aplūkosim trīs konkrētus piemērus. 

A silueta kleitas

Pavasaris – svārku un kleitu laiks, kopā ar dabu mūsos bieži pamostas arī mūsu sievišķība. Tieši šis kleitas variants ir universāls; sievietēm, kas vēlas noslēpt vēderu, tas ļoti noder, jo kleita nav apspīlēta problēmzonā. 

Kas attiecas uz krāsu – centieties izvairīties no horizontālām līnijām un krāsas akcentiem vēdera apvidū. Horizontālei ir raksturīgi, ka tā vizuāli piešķir lielāku apjomu. Savukārt krāsas akcents pievērsīs lieku uzmanību. 

Blūze ar basku

Kaut gan baska pati par sevi ir horizontāle, tā labi piesedz problemātisko vietu. Izvairieties no vieglas trikotāžas, kas netur formu un neizdevīgi izceļ ķermeņa reljefu. 

Krāsas var būt dažādas, ja neesat liela auguma, var veidot vienotu tēlu, kad augša un apakša ir vienā krāsā. Šobrīd ir aktuāla bēša krāsa, bet toņi, protams, var atšķirties

Neaizmirstiet arī par rakstiem (pumpiņām, kvadrātiem un dzīvnieku rakstiem).

Kupli svārki 

Ir vajadzīga tieši tie, kas nav apspīlēti vēdera zobā, bet ir krītoši jau no vidukļa. Vislabāk būtu, ja svārki ir blīva auduma, kas ir papildu garantija, ka vēders būs paslēpts.

Obligāti tumšas krāsas? Nē, var atļauties arī ko jautrāku, kaut arī tumšās krāsas slēpj centimetrus. 

Tāpat kā blūzes gadījumā, atsakieties no horizontālēm vēdera daļā, bet vertikāles padarīs siluetu slaidāku.

Share.

About Author

Comments are closed.