Katru gadu ievācu upeņu lapas – brīnumlīdzekli locītavu un nieru veselībai!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Lielais vitamīnu C, K un P daudzums padara upeņu lapas par lielisku līdzekli aterosklerozes ārstēšanā un profilaksē. Upeņu lapās esošās vielas lieliski tiek galā ar virsnieru problēmām, kā arī spēj risināt Adisona slimības radītās kaites, kuras parasti spēj risināt tikai ļoti spēcīgi hormonālie līdzekļi.

Upeņu lapu nostādījums, lietots pareizos daudzumos, izvada no organisma lieko urīnu un skābeņskābes daudzumu, kā rezultātā šādi ārstējot podagru un reimatismu. Tiem, kas cieš no nieru problēmām, ieteicams apliet 3 ēdamkarotes upeņu lapu ar 0,5 l verdoša ūdens.

Pēc 15-20 minūtēm ūdeni nokāsiet, no lapām izpiediet visu ūdeni, lieciet masu uz uguns un ļaujiet tai sākt vārīties. Ieberiet šajā maisījumā arī 2 ēdamkarotes upeņu un ļaujiet masai stāvēt tik ilgi, kamēr tas viss atdziest.

Dzeriet pa 0,5 glāzēm šī dzēriena un apēdiet tajā esošās ogas. Visu šo daudzumu nepieciešams izdzert vienas dienas laikā. Katru dienu gatavojiet aizvien jaunu līdzekli. Ārstēšanās kurss – 1 mēnesis. Jūs palīdzēsiet ne tikai savām nierēm, bet visam organismam kopumā.

Neiralģija atkāpsies, ja 4 ēdamkarotes kaltētu upeņu lapu rūpīgi sajauks kopā ar sasmalcinātu mizu, 1,5 citroniem un 3 ēdamkarotēm kaltētu melisas lapu. Visas iepriekš minētās sastāvdaļas aplejiet ar 500 ml verdoša ūdens, nostādiniet maisījumu kā minimums 6 stundas. Lietojiet nokāstā veidā pa 100 ml apmēram 30 minūtes pirms ēšanas.

Pret reimatismu un podagru palīdzēs šāds līdzeklis: 10-12 upeņu lapas aplejiet ar 0,5 l verdoša ūdens, noturiet tik ilgi, līdz līdzeklis būs pilnībā atdzisis.
Lietojiet pa pus glāzei šī līdzekļa 4-6 reizes dienā.
Adisona slimības ārstēšana, virsnieres darbības stimulēšana. Sasmalciniet upeņu lapiņas un plānos kātiņus. Ņemiet 2 ēdamkarotes uz 2 glāzēm verdoša ūdens, nostādiniet, kamēr līdzeklis būs atdzisis. Lietojiet 1/3 glāzes 5-6 reizes dienā, apmēram 30-40 minūtes pēc ēšanas.
Ļoti bieži cilvēki prasa kaut kādu līdzekli, kas palīdz tikt vaļā no ausīs esošajiem trokšņiem. Iemesls, kādēļ ausīs ir troksnis, var būt saistīts ar veselu virkni infekcijas slimību, aterosklerozi, vielmaiņas un asins slimībām, intoksikācija ar medikamentiem, nikotīns, alkohols, minerālās indes, dzirdes orgānu traumas.

Šādā gadījumā mediķi parasti izraksta B1, B2, A vitamīnus, nikotīnskābi, joda preparātus, alvejas ekstraktu un citus līdzekļus. Taču ir arī tautas metodes, kas palīdzēs ārstēt šīs slimības. Piemēram, ir iespējams vienādos daudzumos sajukt kopā upeņu lapas, ceriņu ziedus vai lapas, melnā plūškoka ziedus vai lapas – visu sasmalciniet, tad 2 ēdamkarotes šī maisījuma aplejiet ar 0,5 l verdoša ūdens. Vāriet to visu ūdens peldē, tad uzlieciet vāciņu un 20 minūtes noturiet. Noteikti visu pārmaisiet. Tad paturiet maisījumu 10 minūtes istabas temperatūrā, pēcāk nokāsiet. Lietot pa 70 ml līdzekļa apmēram 15-20 minūtes pirms ēšanas, vēlams vismaz 3 reizes dienā – lietot tik ilgi, līdz jums paliks labāk.

Avots

 

Share.

About Author

Comments are closed.