Kāpēc daži dārznieki izmanto tualetes papīra kartona rullīti? 9 aktuāli padomi dārza sezonai

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kad ir savs dārzs vai zemes pleķītis, daži noderīgi padomi nekad netraucēs. Amatnieki visu laiku izdomā kaut ko interesantu, un ar metodēm, kas strādā, labprāt dalās ar citiem. Lūk, piemēram, vienā no oriģinālajiem padomiem tualetes papīra rullītis ir jāieliek zemē.

1. Skaistums un kārtība


Kad visiem augiem pierakstīti nosaukumi, dārzā ir miers. Ir ļoti ērti, kad visiem augiem ir klāt nosaukums un kad tie ir izstādīti noteiktās dārza zonās. Ļoti labi noder plastmasas norādes, uz kurām ar marķieri var uzrakstīt visu nepieciešamo
informāciju. Tiem nekaitēs mitrums, un būs gandrīz mūžīgi. Turklāt izskatās visnotaļ estētiski. Ja būs nepieciešams nomainīt uzrakstu, talkā nāks smilšpapīrs – ļoti ātri noņems rakstīto un ļaus marķējumu izmantot daudzkārtīgi.

2. Laba ideja dobēm


Pierakstīt nosaukumus kā mākslas darbus. Kad negribas tērēt naudu plastmasas norādēm vai tērēt laiku, lai ar smilšpapīru noņemtu uzrakstus, var uztaisīt jaunus improvizētus marķējumus no jogurtu tukšām pudelēm vai plastmasas glāzītēm. Vēl interesantāks un ilgstošāks variants – ar marķieri uzrakstīt uz gluda akmens vai izmantot nevajadzīgas podu vai māla jumtu dakstiņu lauskas. Uz pēdējiem jāraksta ar baltu krāsu vai kancelejas korektoru.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā!

1 2
Share.

About Author

Comments are closed.