Kā visus šos gadus mūs māna: holesterīnam nav nekāda sakara ar aterosklerozi!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Viss mainījās 20. gadsimta otrajā pusē, kad tapa teorija, ka slimību izraisa dzīvnieku izcelsmes produkti. Daudzi zinātnieki ir pārliecināti, ka šis aplamais uzskats ir saistīts ar farmācijas uzņēmumu uzplaukumu, lai manipulētu ar pacientu naudas makiem. Daudzi ārsti uzskata, ka tieši šīs teortijas rašanās ir beigusies fatāli aterosklerozes slimniekiem. Viens no traģiskajiem piemēriem ir ASV prezidenta Dvaita Eizenhauera nāve. Pēc infarkta ārsts prezidenta nozīmēja bez holesterīna diētu, kas tikai situāciju pasliktināja. Jo vairāk cilvēks ierobežo dzīvnieku tauku patēriņi, jo vairāk paaugstinās holesterīna līmenis.

правда о холестерине

Pēc šiem ārsta ieteikumiem prezidents ļoti strauji pieņēmās svarā un piedzīvoja vairākus infarktus, bet beigu beigās mira. Neviena no veiktajām analīzēm nepierādīja holesterīna un aterosklerozes saistību, tomēr šī informācija noklusa, jo, padomājiet, cik lieli zaudējumi būtu farmācijas kompānijām.

правда о холестерине

Pētnieki uzskata, ka viens no efektīvākajiem veidiem kā ārstēt aterosklerozi ir rafinētā cukura izslēgšana no ēdienkartes. Kā arī dažādi saldumi, konfektes, šokolāde. Vārdu sakot jebko, kas satur rafinētu cukuru.

правда о холестерине

Slavenais fiziologs Rūdolfs Vikhrovs rakstīja, ka paaugstināts holesterīna līmenis ir tikai traucējumi organismā. Analizējot statistiku, zinātnieki pamanīja, ka cilvēkiem ar zemu holesterīna līmeni mirstība ir divreiz augstāka.

правда о холестерине

Izrādās, ka holesterīns ir spēcīga pretmikrobu viela. Tas ir nepieciešams, lai normāli attīstītos smadzenes un centrālā nervu sistēma, kad auglis atrodas mātes dzemdē. Pazemināts holesterīna līmenis draud pārslogot aknas, jo, tā vietā lai toksīnus izvadītu no ķermeņa, tie tiek sintezēti.

правда о холестерине

Holesterīns ir antioksidants; ja tā līmenis samazinās, ķermenis var tikt pakļauts dažādām slimībām: vēzim, seksuālajai disfunkcijai, atmiņas traucējumiem, Parkinsona slimībai un insultam. Saskaņā ar zinātnieku un ārstu pētījumiem, atteikšanās no dzīvnieku taukiem var beigties letāli.

Avots

1 2
Share.

About Author

Comments are closed.