Kā pareizi dēvē katru kāzu jubileju un ko labāk dāvināt. Vērts saglabāt!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kāzu gada dienas ir lieliska iespēja arī pēc vairākiem gadiem atcerēties šo burvīgo dienu. Daudzi pāri lielu nozīmi piešķir tieši gadadienu nosaukumiem un to simbolikai. Tādēļ esmu apkopojusi dažādus materiālus par šo tēmu.

Kāzu dienā jeb pēc viena mēneša svin Zaļās kāzās.
Kāzu diena, kā arī katrs mēnesis pēc laulībām pirmā gada laikā. Simbols: miršu vainags. Kāzu dienā var uzdāvināt kociņu, kurš augs un kļūs tikpat stiprs kā jūsu ģimene.

1 gads – Katūna kāzas
Medus mēnesis sen ir pagājis, dzīvē sākas ikdienas rūpes. Laulātie sāk iepazīt viens otru. Pirmā vienkāršā jubileja. Katūna lakatiņi. Gada laikā laulāto attiecības kļuvušas par ikdienu. Tās simbols ir katūns. Apģērbu no katūna – zināms jaunavības, jaunības un skaistuma simbols.

2 gadi – Papīra kāzas
Balta, neaprakstīta, jauna lapa, kopīgam dzīves sākumam. Attiecības vēl nav pamatīgas, viegli plīst kā papīrs. Uzrakstiet mīlestības vēstuli vai apskatiet vecās, ja esat tās saglabājuši. Dāvina piezīmju grāmatiņas, kartītes, grāmatas, kalendārus.
Ģimenes attiecību nestabilitātes simbols, kas nav izgājušas laika pārbaudījumu. Kāzu gadadienās ir pieņemts dāvināt dāvanas no papīra, plastmasas, kā arī mēbeles, atklātnes ar apsveikumiem un pamācībām. Labākā šīs dienas dāvana ir nauda, kas arī ir papīra.

atkārtota atzīšanās mīlestībā
Turpinājumu lasi nākamajā lapā!

1 2
Share.

About Author

Comments are closed.