Kā jau IEPRIEKŠ noteikt, vai jums būs puisītis vai meitenīte? 5 pārbaudīti veidi!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Uzzinot, ka gaidāms ģimenes peaugums, pirmais, kas visbiežāk ienāk prātā ir jautājums – diez, tas būs puisītis vai meitenīte? Mēs tev atklāsim 5 pārbaudītus veidus, kā var noteikt mazuļa dzimumu vēl pirms to atklāj ārsts.


Ja vēl nav pienācis laiks ārstam paziņot mazuļa dzimumu, bet ļoti gribas to uzzināt, tad mēs piedāvājam 5 pārbaudītas metodes bērna dzimuma noteikšanai mājas apstākļos. Šīs metodes būs interesantas jums abiem, un esam par 99,9% pārliecināti, ka noteiksiet precīzu mazuļa dzimumu!

Zils vai zaļš

Ja topošā māmiņa iečurās caurspīdīgā trauciņā un, ja jūs šim urīnam pievienosiet klāt tējkaroti kanalizācijas cauruļvadu tīrīšanas šķidrumu, novērosiet krāsas maiņu: ja šis šķidrumu sajaukums nokrāsojas zils, tad gaidāms puisītis, bet, ja zaļš – tad meitenīte.

Atslēga

Palūdz savai mīļotajai, lai viņa paņem no galda tevis noliktu atslēgu. Ja viņa paceļ atslēgu aiz turamā gala, tad gaidāms puisītis, bet, ja aiz slēdzamās daļas, tad gaidāma meitenīte.

Saldskābs

Pavēro, kas kārojas tavai mīļotajai – ja viņa katru dienu vēlas saldu, tad gaidāma meitenīte, bet, ja sāļu vai skābu, tad gaidāms puisītis.

Sirdspuksti

Kad ejat pie ārsta, palūdziet, lai ārsts paklausās bērna sirdspukstus un nosaka, kāds ir sirdspukstu ātrums: ja virs 140 sitieniem minūtē, tad gaidāma meitenīte, bet, ja zem 140 sitieniem minūtē, tad gaidāms puisītis. Nenoliedzami, varat paši to noteikt mājas apstākļos.

Pumpas un nelabumi

Ja grūtniecības laikā novēro daudz jaunu pumpiņu rašanos uz savas mīļotās, tad jums visdrīzāk būs meitenīte nevis puisītis. Līdzīgi ir ar nelabumiem: ja gaidāma metenīte, tad nelabumi būs novērojami daudz regulārāk.

Avots: parenting.com

Share.

About Author

Comments are closed.