Jo laimīgāk cilvēki dzīvo, jo vienkāršāk viņi ģērbjas

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Valstīs, kurās katra otrā studente izskatās kā stila ikona – novietojas ceturtajā desmitniekā pasaules laimes reitingā. Jo laimīgāk cilvēki dzīvo, jo vienkāršāk ģērbjas. Jā, nesmejieties! Ievērojami zinātniek ir izstrādājuši nopietnu tehnoloģiju un tagad objektīvi vērtē labklājības līmeni, kā arī subjektīvi novērtē to cik laba ir šo cilvēku dzīve.

2017. gadā 10 valstis, kurās dzīvo laimīgākie cilvēki ir:

  1. Norvēģija
  2. Dānija
  3. Islande
  4. Šveice
  5. Somija
  6. Nīderlande
  7. Kanāda
  8. Jaunzēlande
  9. Austrālija
  10. Zviedrija

Vai ziniet kas vieno šīs valstis? Izņemot to, ka tajās ir ļoti augsts dzīves līmenis, satriecoši sociālie standarti un un gandrīz neesošais komunisms, pēc modes blogeru novērotā, šajās valstīs iedzīvotāji ģērbjas ļoti vienkārši!

Valstis, kas ir noteicošās pasaules modē, kuras meklē noteiktus modes standartus, kurās katra otrā studente izskatās pēc modes ikonas ierindojas samērā zemu. Francija ieņem 32. vietu. Spānija 37. vietu. Itālija, kurā bērns jau no dzimšanas zina kāda piegriezuma bikses ir modē viņa dzimšanas gadā, ieņemt 50. vietu. Jā, tādi ir laimes reitingi!

Kas notiek laimīgajās valstīs? Tur cilvēkus neuztrauc cik milimetrus jāiešuj bikses, lai viņš būtu laimīgs pēc jaunākajiem VOGUE noteikumiem. Šajās valstīs cilvēki velk drēbes, kuras uzskata par ērtām.

Varbūt laimīgie neseko modes tendencēm zināmu iemeslu pēc? Varbūt tad, kad cilvēks no tiesas jūtas laimīgs, aizsargāts un mierīgs, viņam nav kādam kaut kas jāpierāda – statuss, vara utt.?

Share.

About Author

Comments are closed.