Jau tūlīt Latvijā tiks atvērti pirmie zemo cenu apģērbu un mājsaimniecības preču veikali “Pepco”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Poļu mazumtirdzniecības ķēde “Pepco” paziņojusi, ka šogad Latvijā atvērs 12 veikalus. Savukārt līdz 2020.gadam veikalu skaitu iecerēts palielināt līdz pat 20.


Pirmie veikali pircējiem durvis vērs jau 2018.gada martā, ziņots iepriekš. Paredzams, ka veikali radīs arī vairāk nekā 200 jaunas darbavietas.

Veikali būs izvietoti dažādās valsts daļās, galvenokārt pilsētās ar vairāk nekā 10 tūkstošiem iedzīvotāju. Uzņēmums arī meklē partnerus, kuriem pieder nekustamie īpašumi, lai ilgtermiņā īrētu 500 kvadrātmetru lielas telpas.

“Pepco” pārstāvji informē, ka zīmola veikalos iespējams iegādāties bērnu, sieviešu un vīriešu apģērbus, apakšveļu, aksesuārus, rotaļlietas, interjera priekšmetus, tekstilizstrādājumus mājai un citas preces. Aptuveni 60% no “Pepco” sortimenta ir apģērbs, un 40% ir mājsaimniecības preces.

«Mēs ļoti priecājamies paziņot, ka klientiem no Latvijas būs iespēja apmeklēt mūsu veikalus nākamajā gadā. Mēs esam pārliecināti, ka mūsu piedāvājums piesaistīs vietējo patērētāju interesi,” sacīja uzņēmuma vadītājs Centrāleiropā un Austrumeiropā Marcins Stanko.

“Pepco” ir 1200 veikalu, kas atrodas Čehijā, Horvātijā, Ungārijā, Polijā, Slovākijā, Slovēnijā un Rumānijā. Uzņēmums dibināts pirms 13 gadiem Polijā.

Share.

About Author

Comments are closed.