Jakušonokam ir JAUNA iepriekš nebijusi atkarība!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

TV šova “Dziesmu duelis” šovmenis un vairāku grupu mūziķis Normunds Jakušonoks (47) neslēpj, ka alkohola atkarības pārvarēšana viņu iegrūdusi citā grāvī. Tagad viņš…


Tagad Jakušonoks ir aizrāvies ar kafiju, kuru viņš dzer “spaiņiem”. Jakušonoks tagad izskatās jaunāks un spriganāks nekā pirms desmit gadiem, kad viņa svars krietni pārsniedza 100 kilogramu robežas.

Nu jau apritējuši trīs gadi, kopš Normunds Jakušonoks cenšas sevi turēt grožos un iet atturībnieka ceļu, atsakoties no grādīgiem dzērieniem. „Atceros, ka viss sākās ar pamatīgu “aplauzienu”. Viss bija tā dīvaini un notika vienā dienā – Fredis paziņoja par savu aiziešanu no “Labvēlīgā tipa”, un es tajā dienā aizgāju un nokodējos.

Bet tas notika, pirms viņš paziņoja par savu aiziešanu. Nu cūcība – es nokodējos pret dzeršanu, lai saglabātu ansambli, bet te Fredis paziņo: „Uz redzēšanos! Es aizeju.” Palikām pie sasistas siles, nācās pašam sākt dziedāt. Šajā kontekstā gan viens ir skaidrs – viss, kas notiek, notiek uz labu,” sarunā ar žurnālu “Kas Jauns” teic Jakušonoks.

Avots

 

Share.

About Author

Comments are closed.