Izvēlētā dvēseles kārts atklās Jūsu labākās īpašības

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mūsu dvēsele slēpj sevī daudzus dārgus noslēpumus un mīklas. Ja labi pameklē, tad pavisam viegli var atklāt visīstākās labās īpašības, ar kurām ir vērts lepoties.

Iepazīstiet sevi un pieņemiet savas spējas. Kārtīgi padomājiet, kādu attēlu jūs redzat, kad domājat par dvēseli. Kā jūs uzskatāt, kam tā līdzinās. Kura no šīm kārtīm vistuvāk atbilst jūsu priekšstatam par dvēseli.

Un tā…

Kārts Nr.1

Jūsu dvēseles svētītās spējas ir tādas, ka jūs neraizējaties par sīkumiem. Ir tik daudz (pārāk daudz!) cilvēku sirdis, dvēseles un prāti, kas piepildīti ar dusmām par ikdienas problēmām un nepatikšanām. Bet tas nav par jums! Jūs koncentrējaties uz svarīgām lietām dzīvē!

Kārts Nr.2

Jūsu dvēselei piemīt spēja bezgalīgi piedot. Daudzi cilvēki sludina par piedošanu, bet jūs esat viens no nedaudzajiem, kas viegli to īsteno dzīvē. Jūs neturat aizvainojumu un neuztraucieties par pagātnes kļūdām. Jūs ļaujat lietām dzīvot un dzīvojat tagadnē!

Kārts Nr.3

Jūs esat ticis svētīts ar dvēseli, kas ir sapratnes pilna: jūs vienmēr uz situāciju skatāties no dažādiem skatupunktiem. Jūs vienmēr rīkojaties pēc sirdsapziņas, un tā, kā jums gribētos, lai apietas ar jums. Pret visiem apkārtējiem jūs attiecaties ar lielu sapratni un labsirdību.

Kārts Nr.4

Jūsu dvēsele ir sapratnes pilna, un jūs nekad nenosodāt. Jūs nekad neuzvedaties piesardzīgi, un jums nepatīk klačoties. Jūs zināt pats savu vērtību, bet jūs nedomājat, ka esat labāks par citiem. Jūs nenodarbojaties ar snobismu, un neieciklējieties. Jūs esat reālists, un vienmēr taisnīgi novērtējat visu notiekošo.

Kārts Nr.5

Jūsu dvēsele ir svētīta ar iedzimtu gudrību: jūs, saprotams, esat ļoti apķērīgs un gudrs cilvēks. Jūs daudz ko zināt par dzīvi, vienkārši to dzīvojot. Jūs esat daudz gudrāks par tiem, kuri sevi uzskata par ļoti izglītotiem. Jūs pamanāt, cik daudz patiešām svarīgu un svarīgu lietu dzīvē palaiž garām jums apkārt esošie cilvēki.

Kārts Nr.6

Jums ir draudzīga un uzticīga sirds un dvēsele: jūs vienmēr labi attiecaties pret cilvēkiem, un ļoti cerat, ka viņi pret jums attieksies tāpat. Dažreiz mēdz būt tieši tā, bet dažreiz – pavisam otrādi. Bet jūs īpaši neskumstat. Jūs saprotat, ka tādam cilvēkam iekšā ir sāpes un ļaunums. Tāpēc jūs vienkārši cenšaties attālināties. Bet, neskatoties ne uz ko, jūs spējat cilvēkos saskatīt viņu labākās īpašības, un palīdzat to apzināties arī pašam cilvēkam. Par to arī apkārtējie jūs ciena.

Kārts Nr.7

Jums ir ļoti godīga dvēsele. Jau no dzimšanas jūs esat pareizs un taisnīgs cilvēks, kurš pieliek visas pūles, lai dzīvotu labu dzīvi pasaulē, kas ir pilna ar negodīgiem cilvēkiem. Jūs esat lojāli pret apkārtējiem, bet pieturieties pie savas augstākās morāles kodeksa. Tas ir jūsu virzītājspēks, kas palīdz jums sasniegt kāroto.

Avots: abiem.lv

 

Share.

About Author

Comments are closed.