Izmanto šo vienkāršo triku un būsi pasargāts no ērcēm

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Līdz ar pavasara iestāšanos mostas visi – plaukst pirmie pumpuri, zied ievas un mostas pirmie rāpuļi.  Ja jūs esat no tiem cilvēki, kas daudz laika  pavada svaigā gaisā pie dabas, tad svarīgi ir zināt, kā sevi pasargāt no ērcēm. Šie mazie kukaiņi pārnēsā ārkārtīgi bīstamas slimības. Nākamreiz, kad vēlēsieties iet pārgājienā vai dosieties pastaigā baudīt skaisto, saulaino laiku, tad pirms došanās ārā atcerieties izmantot šo triku! Viss kas vajadzīgs – rullītis un ēteriskā eļļa. Vienkārši paņemiet līdzi šo rullīti un kad nākamo reizi dosieties svaigā gaisā, vai gribēsiet ārā pastrādāt pagalmā, pārbrauciet ar rullīti pāri visam apģērbam un jūs būsiet pārsteigts par rezultātu!

Iesmērējiet ēterisko eļļu uz rullīša, pat tad, kad nolemsiet vienkārši pabraukāt ar velosipēdu. Šis triks ne tikai ļaus jums atbrīvoties no ērcēm, bet arī palīdzēs atbrīvoties no odiem un knišļiem, kas liedz baudīt saulaino dienu pie dabas krūts. Noteikti prātosiet, kādas tieši ēteriskās eļļas lietot… mēs palīdzēsim!

Lavanda – šī ir viena no eļļām, kas patīk cilvēkiem, bet ērces un odi šo smaržu nevar ciest.

Blusu mētra – šī eļļa arī palīdzēs atbrīvoties no blusām.
Eikalipts – šo var kombinēt ar citrona eļļu un tādā veidā ļauties mierīgai atpūtai pie dabas.

Citrons – citrona ēteriskā eļļa sastāv no dažādām vielām, kas ir atpazīstama kā “limolene”. Šī eļļa ir lielisks palīgs, kad ir nepieciešams cīnīties ar blusām istabās un citiem kukaiņiem.

Avots: http://thebest.lv

 

Share.

About Author

Comments are closed.