112

Greizsirdība noved līdz komai

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

“Atvainojos, ka tā sanāca,” Kurzemes rajona tiesā Liepājā vakar sacīja Anatolijs Marfičevs, kurš apsūdzēts par smagu miesas bojājumu tīšu nodarīšanu savai bijušajai draudzenei. Sievieti viņš pērn novembra beigās piekāvis tik smagi, ka viņa vairākas dienas slimnīcā nogulējusi komā.

Vīrieti tiesas zālē ieved konvojs, jo viņam kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums. Uz apsūdzēto sola viņš sēž, galvu nodūris, vairoties paskatīties uz cietušo – trauslu sievieti, kuru laiku pa laikam, lai mierinātu un atbalstītu, apskauj dēls.

Saskaņā ar apsūdzību A. Marfičevs pagājušā gada 28. novembrī sociālās mājas dzīvoklī Flotes ielā alkohola reibumā konflikta laikā savai draudzenei Jeļenai iesitis ar dūri pa seju un, kad sieviete nokritusi, turpinājis viņu dauzīt gan ar rokām, gan kājām, nodarot dzīvībai bīstamus miesas bojājumus.

Ātro medicīnisko palīdzību izsaucis kaimiņš. “Kad atbrauca ātrā palīdzība, man bija apstājusies sirds. Ārsti domāja, ka es neizdzīvošu. Trīs dienas biju komā, bet kopumā slimnīcā pavadīju trīs nedēļas.”

Jeļena pastāsta, ka ar vīrieti, kurš mitinājies nakts patversmē, draudzējusies pusgadu. Liktenīgajā dienā viņš atnācis ciemos un konflikts sācies “uz līdzenas vietas”. “Viņš bija greizsirdīgs uz visu.”

Vakar Kurzemes rajona tiesa lēma A. Marfičevam piespriest prokurora prasīto četru gadu ilgu cietumsodu ar probācijas uzraudzību uz diviem gadiem. Par labu valstij tiesa no Marfičeva piedzina 1330 eiro, ko Jeļenai Juridiskās palīdzības administrācija izmaksājusi kā kompensāciju par kaitējumu.

(Attēlam ilustratīva nozīme.)

Avots

 

Share.

About Author

Comments are closed.