Fransuāza Bertu: Ja vēlies būt vesels, turies pa gabalu no vakcīnām!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Fransuāza Bertu (Françoise Berthoud, dzimusi 1939. gadā) ir triju bērnu māmiņa, pediatre, homeopāte un autore virknei grāmatu. Bertu ir daudzkārt uzstājusies konferencēs, bet viena no populārākajām, kas guvusi plašu rezonansi, ir saistīta ar vakcinācijas jautājumiem. Šajā konferencē iesaistīti bija arī tādi atzīti speciālisti kā Silvija Saimonsa un slavens franču biologs Mišels Žoržs.

Bertu rūpīgi pētīja savu pieredzi ārstniecības jomā un agrīnos ziņojumus un, pamatojoties uz tiem, nonāca pie verdikta: ja jūs vēlaties būt veseli, turieties pa gabalu no vakcīnām!

Daktere Bertu komunikācijā ar pacientiem un vecākiem ir radusi dažādus alternatīvus risinājumus vakcīnām. Kā arī dažādas metodes, kas ļauj bērna organismu attīrīt no jau veiktajām vakcīnām. Piemēram, ārste raksta, ka reiz strādāja Šveicē, kur nav oficiāla aizlieguma vakcinācijas atteikšanai, tomēr ir ārkārtīgi liels sabiedrības spiediens. Tajā pašā laikā Francijā bija 4 obligātās vakcīnās – pret difteriju, stingumkrampjiem (tās joprojām ir aktuālas līdz pat šai dienai), bet 2007. gadā Francija atteicās no ceturtās vakcīnas BCG.

Autorei ir pamatoti iemesli runāt par vakcīnu ietekmi un kompilkācijām uz bērnu organismu, kurus vakcīna it kā “ignorē”. Argumenti izriet no viņas profesionālās pieredzes ar daudzajiem pacientiem un viņu vecākiem. Daži piemēri:

  • pēc neilga laika, kad bērni tiek vakcinēti, viņiem sākas klepus;
  • tāpat bērniem var sāpēt ausis;
  • kāda 16 gadus veca meitene, kurai visa mūža garumā, nebija potēta neviena vakcīna, slimo ne vairāk kā 2 dienas. Savukārt vakcinēti bērni slimo regulāri un ilgāk.

Fransuāza Bertu apzinās, ka viņas pētījumi nav pilnīgi, tāpēc tika vākti arī citu speciālistu pētījumi visapkārt pasaulei, kuru iespējams lasīt ŠEIT.

Kopumā daktere Bertu savā ārstu praksē ir nonākusi pie secinājuma, ka nevakcinētiem bērniem ir lielāka iespēja izaugt stiprākiem un veselīgākiem!

Avots: https://econet.ru/articles/179539-fransuaza-bertu-hochesh-byt-zdorovym-derzhis-podalshe-ot-privivok

 

 

 

Share.

About Author

Comments are closed.