Es nemīlu savu meitu…

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Lasi kādas triju meitu mammas patieso stāstu par to, kā viņa atšķetināja naidu pret pašas meitu!

“”Es nemīlu savu vecāko meitu!” Ar šādām sajūtām es dzīvoju, kad pie apvāršņa parādījās otrais bērns. Vecākajai meitai bija 5 gadi, kad apjautu, kā jūtos. Protams, kā ikkatra māte, es šo apjausmu paturēju pie sevis. Ko es darīju? Pirku viņai rotaļlietas, zīmolu apģērbus, sūtīju pie vecmāmiņas atpūtā. Ar naudu un dāvanām es mēģināju izpirkt savu vainas sajūtu. Tā viss turpinājās, līdz viņai palika 15, bet es joprojām nevarēju atrast atbildi, kāpēc tā notika ar mani?

10 gadus es pret savu meitu izturējos formāli, bieži nodarīdama viņai pāri. “Audzināšanas” epizodēs es nespēju sevi apstādināt – negācijas un naids kļuva nevaldāmi, apvainojoši vārdi lauzās no manis ārā aumaļām. Apgaismes brīžos es brīnījos, kā varu būt tik bezsirdīga un cietsirdīga pret miesīgu bērnu. Aizvien vairāk distancējos no meitas, kamēr viņa aizvien vairāk tiecās pēc manis, mana maiguma un mīlestības. Pēc Mērfija likuma meita bija izteikta kinestētiķe, tāpēc fiziskie pieskārieni viņai bija tikpat svarīgi kā gaiss. Biju tik ļoti aizrāvusies atrast jebkuru trūkumu viņā, ka kādā mirklī pamanīju, ka īpaši “nemīlu” viņu vīra klātbūtnē.

Tā es cietu 10 gadus. Šos daudzos gadus es nodarbojos ar tirāniju un morālu iebiedēšanu pret sevi, vīru un bērniem. Iet pie psihologa vai atzīties draudzenēm bija pārāk biedējoši, jo vienmēr biju spēlējusi veiksmīgās biznesmenes un laimīgās sievas lomu. Tāda veida atzīšanās man nozīmēja iekšējo neveiksmi.

Tā visa laikā mana meita izauga par UPURI. Pastāvīgi sevi salīdzināja ar vienaudžiem. Klasē viņu neviens necienīja, arī sadraudzēties ar kādu viņai bija ļoti grūti. Mēs nomainījām 5 skolas, domādami, ka citā skolā viņu pieņems un mīlēs…

Vēl sāpīgāk bija tad, kad vīrs un mamma sacīja, lai pret bērnu izturos pacietīgāk un maigāk, un tik ļoti neizrādu savu mīlestību pret otru bērnu. Bija nepanesami, kad draugi un skolotāji apgalvoja, ka mani lēmumi un pārmetumi ir neobjektīvi. Ja vien viņi zinātu, kas norisinājās manā dvēselē!

Turpinājumu lasi nākamajā lapā!

1 2
Share.

About Author

Comments are closed.