Divu mazo meitiņu zaudējusī māmiņa atklāj šokējošu patiesību: Kā cilvēki mēģināja izglābties no kino

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Liktenīgajā dienā Olgas Zadojenko vīrs un divas mazās meitiņas atradās kinoteātrī tirdzniecības centrā “Ziemas Ķirsis”. Par ugunsgrēku viņi uzzināja tikai, kad pēc seansa beigām atvēra durvis un gribēja ieziet no kinozāles.Par to, kā cilvēki mēģināja izglābties Olga raksta Instagram:
“25.martā abas manas meitas bija kino. Ilgi gaidītā multenīte “Sherlock Gnomes” sākās un beidzās kā paredzēts. Zāle pilna ar bērniem un vecākiem. Viss bija kā vienmēr. Seansa beigās zālē ieslēdza gaismu. Pirmie apmeklētāji piegāja pie durvīm, atvēra… aiz durvīm dūmu dēļ nebija redzams nekas, bija liels karstums, dzirdami kliedzieni…

Viņa stāsta, ka par ugunsgrēku nekas nav liecinājis, jo nav bijis nekāda paziņojuma, trauksmes signāla, brīdinājuma…

“Nebija uz kurieni skriet. Vīrieši aizvēra durvis, aizblīvēja spraugas, lai dūmi netiktu iekšā, visi apsēdās un sāka gaidīt iespējamo palīdzību. Visas pārējās durvis zālē bija slēgtas. Paelpot varēja tikai caur izmērcētu drānu.”Pēc Olgas vārdiem, bērni sākuši zaudēt samaņu – un tikai tad iesprostotie cilvēki sapratuši, ka gaidīt palīdzību nav jēgas, jāglābjas pašiem.

“Kad bērni sāka zaudēt samaņu, lēma mēģināt skriet prom. Lielākā daļa bērnu jau bija bez samaņas. Tika izsistas rezerves izejas durvis – arī aiz tām bija visbiezākie dūmi. Pēc pāris soļiem vīrs zaudēja samaņu… Viņu izvilka no gaiteņa. Bērni palika aiz durvīm kinozālē.”

Olga arī atklājusi, ka evakuācija no zāles nav notikusi, un visi, kas centušies izkļūt no šīm uguns lamatām, tā arī palikuši…

“Evakuācija no zālēm netika veikta: baidījās, ka nogrūs griesti, kā vēlāk arī notika… Visi, kas tur bija, tur arī palika… Bet pats galvenais, ka dvēselē nav atbilžu uz miljonu jautājumu: kā, kālab, kāpēc, kas būs tālāk un kā tagad dzīvot…”

Ugunsgrēkā Olga zaudēja divas savas burvīgās mazās meitiņas: astoņgadīgo Veroniku un piecgadīgo Vasilisu, bet viņas vīrs tagad atrodas slimnīcā.

Share.

About Author

Comments are closed.