112

Divi latvieši Tenerifē nāvējoši notriekuši mazu zēnu un aizbraukuši no notikuma vietas

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pagājušajā nedēļā Tenerifē, Adeje pilsētā tika notriekts un dzīvību zaudēja 9 gadus vecais Karters Karsons no Ziemeļīrijas, ziņo laikraksts The Irish Sun.

Policijai pastāv aizdomas, ka zēnu notriekusi automašīna, kuru vadījis Latvijas valstspiederīgais.

Puisēns no Newtownabbey, Co. Antrim, kurš Kanāriju salās atpūsties bija ieradies ar savu tēvu un viņa partneri, tika notriekts, kad iznāca no Gran Sur tirdzniecības centra. Karsons tika nogādāts slimnīcā, taču pēc 24 stundām mira no gūtajiem ievainojumiem.

Izmeklēšanas laikā tika konstatēts, ka notikuma vietā manīta automašīna Alfa Romeo, kura pēc uzbraukšanas zēnam no notikuma vietas aizbrauca. Auto vēlāk tika atrasts pamests vairākus kilometrus no notikuma vietas, bet policija atklājusi, ka tas pirms kāda laika norakstīts un pēdējais īpašnieks to pārdevis par 450 eiro.


Policija aizturējus divus 39 un 32 gadus vecus vīriešus no Latvijas, kuri, kā tiek uzskatīts, atradās automašīnā incidenta brīdī. Likumsargi ziņo, ka vecākais vīrietis strādā Tenerifē celtniecībā, bet jaunākais salā ieradies tikai pirms dažām dienām, un nevienam no viņiem nav iepriekšēju sodāmību.

Alfa Romeo vadītājs bijis 39 gadus vecais Latvijas valsts piederīgais, kurš tiek turēts aizdomās par aizbraukšanu no notikuma vietas un neuzmanīgu braukšanu, bet pasažieris – par krimināla nodarījuma slēpšanu un notikuma vietas pamešanu. Abi vīrieši atteikušies sniegt jebkādus paskaidrojumus.
Ierosināta krimināllieta un izmeklēšana turpinās.

Lai sniegtu atbalstu cietušā zēna ģimenei, interneta mājas lapā justgiving.com tiek vākti ziedojumi. Šobrīd saziedoti jau vairāk kā 13 tūkstoši mārciņu.

Avots: Baltic Ireland

 

Share.

About Author

Comments are closed.