Dace atklāj šokējošu faktu par abu attiecībām ar Aivaru

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Labas ziņas daudzajām meitenēm, kuru simpātijas iekarojis šova ”Saimnieks meklē sievu” varonis Aivars Dimitrijevs. Puisis atkal ir brīvs kā putns – afēra ar liepājnieci Daci ir beigusies.

Ar liepājnieci Daci ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Aivars iepazinās drīz pēc hita ”Traktorists” ieraksta. Kamēr daļa tautas priecājās par abiem, netrūka dāmu, kuras sociālajos tīklos pauda sarūgtinājumu par to, ka viens stalts un strādīgs džentmenis ”izņemts no aprites”.

Nu daudzajām Aivariņa fanēm ir labas ziņas – saimnieka sirds ir atkal brīva! Kā Skaties.lv apstiprina gan Aivars, gan Dace, abi tomēr izlēmuši iet šķirtus ceļus.

Abus šķir attālums (nepieciešama vesela diena, lai ar sabiedrisko transportu no Aivara dzimtās Zasas nokļūtu Liepājā pie Daces), turklāt katru saista darbs dzimtajā pusē.

Kā Skaties.lv atklāj Dace, viņas ikdiena ir ļoti noslogota, un attiecībām un braukāšanai uz otru Latvijas malu tajā tomēr nav vietas. Savukārt Aivara kā saimnieka sētā sākas sezonas darbi, līdz ar ko arī viņa ikdiena būs aizņemta. Saimniekam daudz labāk derētu līgaviņa no dzimtās puses – brīvās daiļavas no Līvāniem, vērts sarosīties!

Abi šķiras raksturu un vērtību nesaderības dēļ. Kā Skaties.lv uzsver gan Aivars, gan Dace, nekādas sīkākas detaļas par šķiršanos nebūs, un neesot jau, ko stāstīt.

”Bijām satikušies tikai vienu reizi,” atklāj Dace, piebilstot, ka Aivara runas par kāzām bijuši stipri pārspīlējumi – stāsts beidzies, tā arī īsti nesākoties.

Arī Aivars Skaties.lv uzsver, ka Dacei pakaļ neskries – ja meitene neapzinās saimnieka vērtību, viņam ir savas izvēles, un par pretējā dzimuma uzmanību populārais saimnieks nudien nevar sūdzēties.

Avots

 

Share.

About Author

Comments are closed.