Briedis atklāti runā par problēmām ar VID. Mēģina pierādīt zagšanu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Briedis atzinis, ka lielāku stresu par cīņām sagādājis VID’s un tā aktivitātes Brieža virzienā. Briedis atzīst, kad pēdējo reizi kādam ko nozadzis.


Jautāts par stresu pirms karjeras svarīgākās cīņas, kas janvāra beigās notika Rīgā, Mairis atbild: “Nē, nestresoju. Stresot sanāca par citām lietām. Piemēram, pastiprinātām valsts kontroles iestāžu aktivitātēm manā virzienā,” stāsta policists.

«Un tad domāju, – nu, kāpēc pirms katras cīņas man bāž kaut kādus sprunguļus spieķos? Nē, protams, paldies viņiem, ka dod savu artavu, lai padarītu mani spēcīgāku, bet… Visu laiku mēģina atrast kaut ko, ko esmu kādam nozadzis,” Briedis visticamāk komentē Valsts Ieņēmumu dienesta aktivitātes.

Kā zināms, pirms cīņas izskanēja neoficiāla informācija, ka neskatoties uz cīņas iznākumu, Briedis saņems ļoti ievērojamas naudas summas. Boksera pārstāvis Raimonds Zeps gan atklāja, ka presē izskanējušās summas nav bijušas patiesas.

«Varu atzīties – ir viena lieta. Trešajā vai ceturtajā klasē vienreiz aizgāju uz kafejnīcu, un man tā gribējās ēst, ka es nozagu vienu rupjmaizes gabaliņu. Tas ir vienīgais, ko es savā mūžā esmu nozadzis. Un joprojām atceros, to, kā es to roku bāzu tur iekšā, lai paņemtu to vienu šķēlīti maizes,” stāsta Mairis.

Vairāk lasiet ļoti plašajā “Sporta Avīzes” sagatavotajā intervijā, kas atrodama marta numurā. Mairis stāsta par gatavošanās aizkulisēm, nākotnes plāniem un atklāj daudz ko interesantu.

patv.eu

Share.

About Author

Comments are closed.