Bobslejista Dreiškena sieva publicē atklātu vēstuli par pēdējiem notikumiem

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mūsu bobslejisti Phjončhanas ziemas Olimpiādē tika pie vienas godalgas, Oskaram Melbārdim ar stūmēju Jāni Strengu izcīnot bronzu. Iepriekš Melbārža stūmējs divniekos ilgus gadus bija pieredzējušais Daumants Dreiškens, bet viņu pirms paša starta treneris Sandis Prūsis nolēma nomainīt pret Strengu.

Daumanta sieva Guna šorīt “Facebook” nākusi klajā ar atklātu vēstuli:

“Kad pirms sezonas rakstīju par Olimpiskajām spēlēm un sapņa piepildīšanu, neiedomājos, ka tas viss beigsies ar pilnu sirdi, asarām acīs un lēmumu beigt sportista karjeru ar rūgtuma sajūtu… protams, ka es priecājos, ka no visas šīs situācijas ieguvēji esam mēs- ģimene, jo būsim beidzot ieguvuši bērniem tēti un man beidzot būs vīrs. Vai kaut ko vēl vairāk var vēlēties? Bet man pašai ir tik neizsakāmi skumji ap sirdi, kad bobsleja laiks mūsu dzīvē ir beidzies. Tā bija ne vien Daumanta dzīve un aizraušanās, bet arī mūsu- ar sirdi un dvēseli iekšā visā tajā. Nu šis posms ir pagājis un būs grūti to pieņemt, taču zinu, ka priekšā ir gaidāms jauns ceļš ar jauniem pārbaudījumiem un izaicinājumiem.

Neviens nesaka, ka tas būs viegli, bet dzīvē nekas nav vienkārši. Paldies bobsleja saimei un visiem, kas tajā bija iesaistīti, paldies Daumantam, kurš šajā visā ierāva arī mani. Paldies Daumantam par visu sasniegto, par visiem panākumiem, par sava vārda ierakstīšanu Latvijas vēsturē, par prieka asarām un galu galā arī par skumju asarām… bet tas viss bija tā vērts- bez nožēlas. Jo kas mūs nenogalina- padara tikai stiprākus! Pat tik skarbas mācības, kādas iegūtas pēdējā laikā. Bet teikšu bērnu vārdiem- tētis IR svarīgāks par medaļām! 💕 nav vārdiem aprakstāms cik ļoti lepojamies ar Daumantu! Paldies Daumanta vecākiem un māsām par tik labu, sirsnīgu, patiesu un stipru vīrieti, kādu ir izaudzinājušas. Paldies visiem, kas sūtīja sveicienus, kas rakstīja, atbalstīja. 🙏 gaidām tevi mājās Daumants Dreiškens! 😇”

Share.

About Author

Comments are closed.