Atklājies, kas ir prinča Harija īstais tēvs! Viņš būs klāt arī kāzās ar Meganu Mārklu! (+FOTO)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ārzemju mediji paziņojuši, kas esot īstais prinča Harija tēvs – jo princis Čārzls tas neesot nekādā gadījumā!


Izdevuma “National Enquirer” žurnālisti ir pārliecināti, ka Harija īstais tēvs esot Velsas gvardes virsnieks Marks Daiers.
 
Runas par to, ka princis Čārlzs neesot Harija bioloģiskais tēvs, klīst jau daudzus gadus. Tāpēc žurnālisti aktīvi meklē pierādījumus, ka princese Diāna jau 80-ajos gados krāpusi vīru un dzemdējusi bērnu no cita vīrieša.
Iepriekš “aizdomās” tika turēts rudmatainais jāšanas instruktors Džeimss Hjūits, ar kuru princesei bija romantiskas attiecības. Tomēr vīrietis ir kategoriski noliedzis šo versiju.

«Varu jums apliecināt, ka neesmu prinča Harija tēvs. Kad mēs satuvinājāmies ar Diānu, viņš jau gāja bērnudārzā,” paziņoja Hjūits.

Savukārt tagad britu dzeltenā prese apgalvo, ka Harija tēvs esot Daiers.

«Karaliskā ģimene ir darījusi visu, lai pārliecinātu pasauli, ka Čārlzs ir Harija tēvs, kaut gan viņi nav pat līdzīgi. Princis ir Daiera pilnīga kopija,” izdevuma žurnālistiem paziņojis viņu avots, kas vēlējies palikt anonīms.

Tāpat šis zinātājs pavēstījis, ka Harijs un Marks cieši kontaktējoties jau kopš 1995.gada. Viņu attiecības esot tik tuvas, ka arī pats princis Daieru uzskatot ne vien par tuvu draugu, bet savu otro tēvu. Marks arī esot jau uzaicināts uz Harija kāzām ar Meganu Mārklu.
Share.

About Author

Comments are closed.