Atklājas briesmīgi fakti par saimnieku, kura sunim acīs iepūta indīgu aerosolu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mīļie cilvēki, ja jūsu dzīvniekam ir nepieciešama palīdzība – zvaniet biedrībai, bet dariet to laicīgi, mēs nekad nenosodīsim finansiālu krahu makā, bet krahu sirds rajonā gan. Kā vien mums būs iespējams, mēs palīdzēsim, darīsim visu – ko varēsim, tikai neesi neiejūtīgs kretīns. Atceries, ka viņam arī sāp.
p.s. tiem cilvēkiem, kuri paspēja pārskaitīt mums naudiņu suņa ārstēšanai un vēlas to saņemt atpakaļ, lūgums rakstīt mums vēstulīti FB, otra versija ir Jūsu ziedojums tiks iztērēts citu dzīvnieku uzturēšanai un ārstēšanai (Rokija uzturēšanās klīnikā rēķins arī nav mazs, bet iespējams, ka neattaisnojās ziedotāju cerības).


Pēdējie foto no Rokija – suņa, kuru mums nebija lemts izglābt, suņa, kurš bija cīnījies par savu vietu zem saules. Piedod draudziņ, mēs uzzinājām pārāk vēlu, piedod ka nenosargājām…
ekrānšāviņš no “saimnieka” Naura Paipala sludinājuma FB (tagad jau izdzēsts)
Gundega

[x


“Vēršos ar lūgumu pie Mērsraga iedzīvotājiem. Vai kāds zina tos kretīnus, kam nepatīk mans suns, kas atrodas privātīpašumā aiz žoga,” sociālajā tīklā rakstīja Nauris. Saimnieks rakstīja, ka dzīvnieku aizvedis pie ārsta, taču, tā kā viņam nav līdzekļu dzīvnieka ārstēšanai, ticis norādīts “Ķepu-ķepā” ziedošanas konts, kurā varēja ziedot Rokija ārstēšanai.

1 2
Share.

About Author

Comments are closed.