“Aizvāciet to briesmoni!”: Tēvs pēc kopīgām dzemdībām atsakās no bērna!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

„Aizvāciet to briesmoni!” Tēvs atteicās no bērna pēc kopīgajām dzemdībām, lūk, kā rīkojās māte

Kādā no klīnikām notika šokējošs atgadījums. Dzemdēja jauna sieviete, dzemdības bija pirmās, bet grūtniecība jau trešā. Visas trīs grūtniecības bija ārpusķermeņa jeb ekstrakorporālās apaugļošanas – olšūnas apaugļošana notiek mēģenē, bet tās rezultātā radušies embriji vēlāk tiek ievadīti dzemdē. Procedūra nav lēta un to neveic visur, cena svārstās ap 2000 eiro.

Iepriekšējās grūtniecības beidzās bēdīgi, taču trešā tuvojās, kā likās, labām beigām. Kad bērns piedzima un tika apskatīts, atklājās, ka jaundzimušajam ir neliels defekts. Bērna pēdiņas bija pagrieztas otrādi: pirkstiņi bija tur, kur jābūt pēdām un pēdas tur, kur jābūt pirkstiem. Šis defekts nekādā veidā neietekmēja bērna veselības stāvokli, turklāt mūsdienās visu var izlabot.
<strong>Turpinājumu lasi nākamajā lapā!</strong>
<!–nextpage–>

Bet pēkšņi tēvs sāk neiedomājami kliegt uz visu medicīnisko personālu: „Kas tas tāds? Mēs gribējām veselu bērnu!” Kad viņam pasniedza zīdaini, viņš aizgriezās un atteicās pat paskatīties uz viņu, kliegdams, lai aizvāc briesmoni.
Tikko dzemdējusī mamma raudāja, bērna tēvs kliedza un teica, lai atsakās no bērna. Jaunā sieviete tēva un abu vecmammu izdarītā spiediena rezultātā atteicās no meitenītes.


Dažas dienas vēlāk dzemdību nodaļā iezvanījās telefons. Izrādījās, ka zvana mamma nesen dzimušajai meitenītei un teica, ka vēlās viņu ņemt mājās. Medmāsa painteresējās, vai bērna tēvs ir pārdomājis? Taču sieviete atbildēja, ka nē, viņš ir iesniedzis šķiršanos.

Share.

About Author

Comments are closed.