Āda kā jaunai meitenei: atgriez atpakaļ jaunību ar vienu masku

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Redzamas vecuma pazīmes uz sejas – īpašs iemesls sieviešu pārdzīvojumiem. Astoņas no 10 dāmām ap 35 gadiem ievēro pazīmes: sausumu, ādas elastības zudumu, sīkās mīmikas krunciņas. Pēc 40 gadiem novecošana paātrinās. Tas saistās ar hormonālām izmaiņām, vielmaiņas palēnināšanos, palaišanos ēšanā, nepareizu kopšanu.  Novecošanas process ir nenovēršams, bet to var padarīt lēnāku. Tam nav nepieciešamas dārgas procedūras vai ķirurģiska iejaukšanās. Pareizi sastādīta un sistēmiska ādas kopšana mājas apstākļos ļaus sasniegt satriecošus rezultātus. 

Raugs ādai

B grupas vitamīni, ar kuriem ir bagāts raugs, normalizē apmaiņas procesus epidermas šūnās. Tas palīdz neitralizēt novecošanas pazīmes, padarīt gaišāku, gludāku, elastīgāku ādu. E, D, C, H, PP vitamīni baro un mitrina. 

Rauga iespaidā seja iegūst veselīgu krāsu un svaigumu. Aminoskābes, kas ir raugā, darbojas kā antibakteriāls un attīrošs līdzeklis no pumpām, tām piemīt antibakteriāls un nomierinošs efekts. 

Rauga sastāvā ir fosfolipīdi – īpaši fermenti, kas atbild par jaunības saglabāšanu un ādas elastību. Pēc maskas ar raugu zūd nepieciešamība izmantot jebkādus līdzekļus ādas gludumam.

Rauga maska mājas apstākļos

Jau pēc pirmās procedūras Jūs ievērosiet atšķirību. Iesakām divu nedēļu kursu, lai iegūtu ilgstošu efektu.

дрожжевая маска для лица

Sastāvdaļas
  • 10 grami svaiga rauga
  • 6 tējkarotes silta piena
  • 1 tējkarote medus (ja ir alerģija, nelieciet klāt)
  • 3 tējkarotes cietes
  • 2–3 pilienus A vitamīna eļļā
  • 2–3 pilienus E vitamīna eļļā
Pagatavošana un lietošana

Raugu izšķīdiniet siltā pienā un atstājiet uz 15 minūtēm. 

Pievienojiet medu. Ja alerģijas dēļ nevarat to lietot, aizstājiet ar 1 tējkaroti bieza jogurta. Pievienojiet cieti, eļļainos vitamīnus un kārtīgi samaisiet. 

Ar otiņas palīdzību uzklājiet masu uz sejas un kakla. Virzieties pa masāžas līnijām no lejas uz augšu, vairieties no zonām ap acīm un lūpām. 

Pagaidiet, kamēr pirmais slānis izžūs, tad klājiet nākamo. Pēc piektā slāņa atstājiet masku uz 20 minūtēm. Nomazgājiet ar siltu ūdeni. 

Dažās minūtes pēc procedūras notīriet ādu ar ābolu etiķa šķīdumu. Kad āda nožūs, uzklājiet jebkuru mitrinošu krēmu. Pabeidziet skaistuma rituālu ar  piecu minūšu relaksāciju – apgulieties uz muguras uz līdzenas virsmas bez spilvena, aizveriet acis un centieties pilnībā atbrīvot katru sejas muskuli.

Nekas nepadara sievieti tik jaunu kā pozitīvas emocijas!

Share.

About Author

Comments are closed.