7 lietas, ko nekādā gadījumā nedrīkst piedot vīrietim!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Attiecības ir māksla, kas jāmācās teju vai visu dzīvi. Ļoti daudz ko iespējams kopīgiem spēkiem mainīt, izveidot un izaudzēt mīlestību visa mūža garumā. Tomēr ir lietas, ko sievietēm nekādā gadījumā nevajadzētu pieņemt un censties ar tām sadzīvot!

1. Roku palaišana

Mīlestība – tā, pirmkārt, ir cieņa. Ja viņš jūs sit, tad par cieņu te nav runas. Vai ir vajadzīgs saglabāt attiecības, kurās vairs nav maiguma un mīlestības? Noteikti, ka nē. Tādā veidā partneris pašapliecinās uz Jūsu rēķina, lai gan viņš ir vājš un ir tukša vieta. Viņš pat nav vīrietis.

2. Krāpšana

Strīdīga tēma. Bet tas, ka krāpšana ir šķiršanās sākums, par to ir pārliecināti vairums cilvēku. Padomājiet, cik nepatīkamas būs domas par mīļotā cilvēka nodevību, pat daudzus gadus vēlāk tās nedos Jums mieru. Jūs varēsiet sevi pārvarēt un nedomāt par notikušo?
3. Atkarības

Bijušo alkoholiķu, kā ierasts, nav. Un spēļu atkarība diez vai ir ārstējama. Un gadījumus, kad izārstējas no narkomānijas, ir ļoti maz. Kad bīstamā aizraušanās pārņem cilvēku pilnībā, viņš pārstāj sevi kontrolēt. Nepietiek naudas narkotiku dozai vai likmei kazino – vīrietis iznes no mājas visu, ko var pārdot.

Un viņš nepadomā par to, kā jūtas ģimenes locekļi, Sievietei tad ir sagādnieka loma, un viņa mēģina apgādāt ģimeni, kuru vīrietis grūž nabadzībā. Un vēl viņa pastāvīgi par viņu uztraucas un žēlo. Iedomājieties, kam Jums viss tas, ja galvenā sievietes sūtība – ģimenes pavarda sargāšana, kā arī, būt par mīlošu māti un sievu?

5. Radinieku necienīšana

Ja vīrietis atļaujas jūsu klātbūtnē izteikt neglaimojošus vārdus par jums tuviem cilvēkiem vai arī aizvaino viņus tieši, bēdziet no tāda cilvēka pēc iespējas ātrāk. Viņš neciena ne tikai jūsu radiniekus, bet arī jūs.

6. Skopums

Jautājums nav par to, ka vīrietim sieviete ir pilnībā jāapgādā, bet viņas vēlmes – viņa svarīgākie tēriņi. Nav runa par to, ka jādāvina savai mīļotajai partnerei skaistu ziedu pušķi no 1000 rozēm un dārgas rotas lietas no dārgmetāliem…

Vienkārši ir nopietni jāpadomā – ja Jūsu vīrietis ir sašutis, ka Jūs esat atļāvusies nopirkt sev ārzemju ražojuma tušu, nevis vietējo ražotāju produktu. No patoloģiskiem skopuļiem ir jāizvairās.

7. Vardarbība attiecībā pret bērniem

Sieviete ilgus gadus var atrasties upura lomā un ciest vardarbību. Bet kad tas skar bērnus, citu variantu nav – vajag steidzīgi bēgt no šāda vīrieša. Mazais cilvēks nav spējīgs sevi aizstāvēt. Un viņam tas nav jādara. Īsta māte izdarīs visu iespējamo, lai pasargātu savu bērnu no mokošas dzīves zem viena jumta ar tēvu – tirānu.

Share.

About Author

Comments are closed.