5 dīvaini, bet iedarbīgi veidi kā nomest liekos kilogramus

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Zinātniskie speciālisti no Sentluisas dalījās savā publikācijā The Sun lapās ar pieciem dīvainiem, bet iedarbīgiem veidiem kā nomest liekos kilogramus. 

Pirmais veids: lietojiet uzturā eļļu. Regulāra olīveļļas lietošana ļoti veiksmīgi palīdz nomest lieko svaru. Zinātnieki veica trīs gadus ilgu eksperimentu, kurā dalībnieki ievēroja augļu, dārzeņu, pilngraudu produktu un zivju diētu. Tāpat brīvprātīgiem vajadzēja izvairīties no dzīvnieku taukiem, aizstājot tos ar augu izcelsmes – tieši olīveļļu. Eksperiments parādīja, ka olīveļļa palīdz samazināt apetīti un asinsspiedienu, kā arī tai piemīt pretiekaisuma īpašības – cilvēkiem, kas to lietoja, bija fiksēts paaugstināts antioksidantu koncentrēšanās daudzums, kā arī svara krišanās.

Otrais veids : ēst tostus. Zinātnieki ir pastāstījuši par citu dīvainu veidu kā nomest svaru – ēst pilngraudu tostus stundu pirms došanās miegā. Šī metode tāpat tika testēta eksperimentālā kārtā. Pēc astoņām nedēļām, kuru laikā brīvprātīgie ēda pilngraudu tostus, svara zudums vidēji bija divi kilogrami. 

Trešais veids: trenēties pirms ēšanas. Ja kā nākas patrenēties dažas minūtes pirms ēšanas, tas var palīdzēt paātrināt metabolismu un notievēt, tā apgalvo speciālisti. 

Ceturtais veids: skaitīt košļāšanas kustības. Runā, ka, lai notievētu, pietiek tikai ilgāk košļāt, jo ilgāk mēs košļājam ēdienu, jo mazāk mēs ēdam. Zinātnieku pētījumi ir pierādījuši, kaut arī košļāšanas reižu skaitīšana izskatās dīvaini, tam iemīt vajadzīgais efekts. Pierādījies, ja cilvēks 12 reižu vietā košļās četrdesmit reizes, tad apēstā ēdiena kaloriju daudzums samazināsies par 12%. Eksperti atzīmējuši, ka kaloriju daudzuma samazināšana ar kārtīgu košļāšanu ir vislētākais veida kā notievēt. Vidēji cilvēks šādi var panākt 10 kg zaudējumu gadā. 

Piektais veids: ēst ar dakšu. Tā saucamā dakšu dieta aizliedz ņemt ēdienu ar rokām, kā arī ar citiem virtuves piederumiem, izņemot dakšu. Tas ir mazliet dīvaini, bet ļoti efektīvi palīdz samazināt kaloriju daudzumu uzturā. Dietologi teic, ka šī metode māca domājot izvēlēties produktus un ēst nesteidzoties. Šādi var mēģināt arī ēst tikai ar irbulīšiem. 

Share.

About Author

Comments are closed.