18 dienas veca meitenīte nomirst, Tu būsi šokā kādēļ! Jāuzmanās ikvienam vecākam

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mazā Mariana Sifrita piedzima mīlošā ģimenē. Nikola un Šeins, mazulītes vecāki, meitiņu dievināja. Tomēr 18 dienas pēc meitiņas piedzimšanas vecākiem nācās piedzīvot briesmīgu satricinājumu.

Neraugoties uz ārstu pūlēm, meitenīte nomira. Uzzinājuši, kas bija nāves cēlonis, vecāki apstulba. Šodien viņi steidz brīdināt citus vecākus visā pasaulē!
Nikola un Šeins bija plānojuši noslēgt laulību nedēļu pēc dzemdībām. Taču burtiski divas stundas pēc ceremonijas jaunlaulātie pamanīja, ka ar meitiņu kaut kas notiek.

Meitenīte pēc gulēšanas nemodās. Vēl vairāk, mātei šķita, ka mazulītes elpa ir raustīta. Kavēties nedrīkstēja, un vecāki tūdaļ veda viņu uz slimnīcu.

Ārsti ātri noteica diagnozi. Marianai izrādījās herpētiskais meningīts, ko izraisa prastais herpes vīruss. Bērniņam, kuram nav vēl pat mēnesis, tas ir ļoti bīstams.

Mediķi darīja visu, kas bija viņu spēkos, bet glābt meitenīti nespēja. Sākumā gan likās, ka mazulītes stāvoklis stabilizējas, bet nedaudz vēlāk pārstāja darboties meitenītes aknas. Pēc nedēļas meitenītes vairs nebija.
Analīžu rezultāti liecina, ka saķert vīrusu no tēva vai mātes mazulīte nevarēja. Ārsti ir pārliecināti, ka meitenīte inficējusies, kad kāds no kāzu viesiem to noskūpstījis.

Bēdu sagrauztie vecāki ir nolēmuši brīdināt vecākus visā pasaulē būt ļoti uzmanīgiem ar jaundzimušajiem. Nikola un Šeins cer, ka viņu bēdīgā pieredze neatkārtosies!
TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPĀ:

1 2
Share.

About Author

Comments are closed.