3 efektīvi vingrinājumi, kas palīdzēs samazināt roku apkārtmēru (+VIDEO)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kādi muskuļi jānostiprina, lai jūsu rokas izskatītos tvirtas un elegantas? Mēs Jums piedāvājam trīs visefektīvākos vingrinājumus.

Plecu muskuļi

Vispirms noteikti ir jāsāk stiprināt plecu muskuļi, jo skaisti pleci siluetu padara tvirtu un harmonisku. Visefektīvākais veids kā stiprināt plecus ir nopērkot hanteles. Tās jācilā uz priekšu, uz sāniem, jāveic apļveida kustības, jācilā uz augšu. Vēlam katru vingrinājumu veikt aptuveni 40 reizes ar intervāliem. Neaizmirstiet padzerties!

Roku aizmugure un priekšpuse jeb bicepss

Rokas gar sāniem, elkoņi pie ķermeņa, plaukstas savilktas dūrē, un lēnām cel hanteles uz augšu līdz krūtīm.

Tricepss

Nostājies ar kājām plecu platumā, labo kāju izvirzot nedaudz uz priekšu. Turi muguru taisnu, bet izvirzīto kāju nedaudz ieliec celī. Lēni cel kreiso roku uz aizmuguri, nesaliecot elkoni, kā tas redzams arī attēlā.

Pieci vingrojumi stipriem un skaistiem roku muskuļiem

Atcerieties, ka ar vingrošanu vien nepietieks, apvienojiet to ar veselīgu ēšanu un rezultāti būs daudz iespaidīgāki īsākā laika periodā. Kā arī nevajadzētu šos vingrinājumus pildīt katru dienu– muskuļiem ir nepieciešama atpūta un atjaunošanās, trenējoties pārāk bieži ātrāk sajutīsiet organisma “izdegšanu”. Labāk retāk, bet konsekventi ilgākā laika periodā, nekā bieži īsā laika periodā!

Fitnesa trenere Rebeka-Luīze ir izveidojusi 12 minūšu garu videoklipu, kuru atkārtojot mājās ir iespējams efektīvi trenēties un uzlabot savu fizisko formu un rokas augšdelma formu.
Video skaties ŠEIT.

Lai veicas!

 

Share.

About Author

Comments are closed.