20 tūrisma objekti Latvijā, kurus šovasar vērts apmeklēt

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Iespējams, tev vēl nav sanācis aizbraukt uz kādu no šiem tūrisma objektiem.

1.Bišu namiņš Kārsavā

Bišu namiņš Kārsavā
Vari izbaudīt dziedinošo un ārstiecisko bišu zumēšanu, dodoties uz bišu namiņu, kaur guļvietas atrodas blakus bišu stropiem. Bites neuzbruks, jo ar cilvēkiem tām tiešas saskares nav. Jutīsi medus smaržu un uz mirkli varēsi aizmirst ikdienas raizes.

Vairāk informācijas: šeit.

2.Tērvetes tauriņi

Tērvetes tauriņi
Tērvetē vari redzēt tauriņus no dažādiem tropu mežiem. Iespējams arī izbaudīt tropu klimantu uz savas ādas, jo tauriņu mājā ir patiesi silts – parasti ap 30 grādiem. Izglītosies un uzzināsi par tauriņu dzīves ciklu, iezīmēm, ēšanas paradumiem.

Vairāk informācijas: šeit.

3.Šmakovkas muzejs

Šmakovkas muzejs
Pasaulē lielākais un modernākais šmakovkas muzejs, kurā vari iepazīties ar Latgalē iecienītā dzēriena radīšanas procesu, iekārtām un nogaršot to.

Vairāk informācijas: šeit.

4.Imanta Ziedoņa muzejs Murjāņos

Imanta Ziedoņa muzejs Murjāņos
Siltā vasaras dienā dodies izstaigāt un iepazīt Imanta Ziedoņa celto Murjāņu māju. Bieži vien tur notiek arī dažādi interesanti koncerti un pasākumi. Tā ir piemērota vieta, kurp doties arī ar bērniem.

Vairāk informācijas: šeit. 

5.Lillas lavandu lauks

Lillas lavandu lauks
Gan Kurzemē, gan Vidzemē jūlijā vari doties peldēties violetajos lavandu mākoņos. Noteikti sanāks arī skaistas bildes, kuras vēlāk varēsi publicēt Instagram. Turpat veikaliņā var iegādāties arī lavandu spilventiņus labākam miegam un smaržu maisiņus.

Vairāk informācijas: šeit.

6.Aviācijas muzejs

Aviācijas muzejs
Vari apskatīt helikopteri, lidmašīnas, iznīcinātājus zinošu gidu pavadībā.

Vairāk informācijas: šeit.

7.Izklaides parks “Avārijas Brigāde”

Izklaides parks "Avārijas Brigāde"
Pie Lēdmanes jaunatklātais ģimenes atpūtas parks vairāk gan, protams, priecē bērnus, jo apskatīt un aptaustīt var gan Avārijas Brigādes varoņus, gan lielus dinozaurus, gan arī citus multeņu tēlus.

Vairāk informācijas: šeit.

8.Dzīvā sudraba muzejs Limbažos

Dzīvā sudraba muzejs Limbažos
Šis ir Latvijā vienīgais sudraba muzejs, kura ekspozīciju veido mākslinieka Oļģerta Auzera darbi no sudraba. Ja neesi vēl bijis dzīvā sudraba muzejā, tad ir vērts turp doties.

Vairāk informācijas: šeit.

9.Peldmāja

Peldmāja
Vējainajā un mierīgajā Pāvilostā vari atpūsties pie pašām jahtām. Mājīgā un jaukā vieta atvērta tikai pagājušās vasaras nogalē, tāpēc vari būt pirmais, kurš šovasar atpūšas Latvijas sērferu pilsētā.

Vairāk informācijas: šeit.

10.Villa Santa Hotel

Villa Santa Hotel
Saelpojies svaigo meža gaisu un izbaudi mieru, klusumu Santas Ančas izlolotajā viesnīcā, kur varēsi baudīt arī bezgala gardas vakariņas un brokastis, iepazīt Cēsis un jaunatklāt Latvijas skaistumu.

Vairāk informācijas: šeit.

11.Strenču lidojošie plosti

Strenču lidojošie plosti
Būtu jauki karstā vasaras naktī gulēt zem klajas debess un skatīties zvaigznēs, vai ne? Izveidotas baltas platformas kokos, kuros vari uzrāpties, apsēsties un palūkoties uz pasauli no augšas. Siltā vasaras vakarā tur ir pavisam forši. Šovasar noteikti jāizmēģina.

Vairāk informācijas: šeit. 

12.Rūmenes muiža

Rūmenes muiža
Atjaunota un jaunatklāta muiža, kurā vari doties gan ekskursijā, gan izbaudīt romantisku nogali. Rūmenes muižā notiek arī dažādi pasākumi un iespējams ieturēt skaistas vakariņas. Šī noteikti ir stilīgākā muiža Latvijā.

Vairāk informācijas: šeit.

13.Niedras

Niedras
Moderna vieta Zebrus ezera krastā, kur baudīt aktīvo atpūtu. Vienuviet var nodarboties gan ar makšķerēšanu, gan spēlēt futbolu un tenisu, gan pludmales volejbolu.

Vairāk informācijas: šeit.

14.Sajūtu Parks

Sajūtu Parks
Valmierā vari palutināt pēdas, izbaudot visdažādākās sajūtas – staigājot pa bumbiņām, māliem, ūdeni. Vari arī iziet gaisa taku kokos, pārvarot bailes.

Vairāk informācijas: šeit.

15.Savvaļas ganības pie Engures ezera

Savvaļas ganības pie Engures ezera
Parkā redzami reti sastopami augi, pinkainas savvaļas govis un zirgi. Gada karstākajos mēnešos tur zied savvaļas orhidejas. Šī vieta patiks dabas mīļotājiem.

Vairāk informācijas: šeit. 

16.Apciemo savvaļas zirgus Jelgavā

Apciemo savvaļas zirgus Jelgavā
Vairāk nekā 70 savvaļas zirgi vienuviet. Tiem, kuriem patīk fotogrāfēt, Lielupes palienes pļavas apciemojums saulrieta laikā vai rītausmā būs tīrā bauda. Jāatceras gan, ka cilvēkiem savvaļas zirgus ir aizliegts barot – viņi dzīvo dabiskos apstākļos.

Vairāk informācijas: šeit.

17.Safari parks More

Safari parks More
Savvaļas dzīvnieku dārzs, kurā 170 hektāru teritorijā dzīvo staltbrieži, dambrieži, baltie staltbrieži, mufoni un mežacūkas.

Vairāk informācijas: šeit. 

18.Lāčupītes dendrārijs

Lāčupītes dendrārijs
Aizsargājama dabas teritorija starp Apšuciemu un Klapkalnciemu. Redzēsi interesantus ziedošos augus visā krāšņumā. Šeit sanāks ļoti skaistas fotogrāfijas.

Vairāk informācijas: šeit.

19.Saulkrastu Baltā kāpa

Saulkrastu Baltā kāpa
Iespējams, vēl neesi pabijis tik iecienītajā Baltajā kāpā Saulkrastos. Siltajam laikam sākoties, tā ir īstā vieta, kurp doties ar ģimeni vai draugiem.

Vairāk informācijas: šeit. 

20.Ogres zilie kalni

Ogres zilie kalni
Iemīļota atpūtas vieta aktīva dzīvesveida piekritējiem un arī tiem, kuri grib pavadīt laiku svaigā gaisā. Vari uzkāpt gan skatu tornī, gan iziet “Milžu taku”, nūjot, izmēģināt meža trenežierus.

Vairāk informācijas: šeit. 

Share.

About Author

Comments are closed.